• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
  • 0
mansir

عدم تغییر رنگ باتن در اندروید پایین تر از 5

سوال

سلام دوستان ,

یه سوال در مورد باتن متریال

با استفاده از کتابخونه appcompat یه باتن گذاشتم که توی اندروید بالای 5 رنگی هست (عکس اول) ولی توی اندرویدهای پایین تر از 5 رنگ نمیگیره (عکس دوم) و فقط وقتی روش focus میکنیم اون رنگ رو نمایش میده (عکس سوم)

کسی میدونه مشکل چیه؟

ممنون

post-1516-0-18403400-1475835689_thumb.png

post-1516-0-90113200-1475835694_thumb.png

post-1516-0-96019100-1475835699_thumb.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mostafa-gh
      سلام دوستان
      من وقتی کد های زیر رو در Activity_Create منوی اصلی برنامه قرار میدم بدون مشکل کار میکنه(برای افزودن آیکون به آکشن بار)

Dim ABHelper As ACActionBar ActionBar.SetAsActionBar ABHelper.Initialize Dim xml As XmlLayoutBuilder Dim bd As BitmapDrawable bd = xml.GetDrawable("ic_favorite_border_black_24dp") Activity.AddMenuItem3("like", "Menu", bd.Bitmap, True) ABHelper.ShowUpIndicator = True حالا من میام اونا رو در Activity_Create صفحه مطالب قرار میدم و ارور میده

کد های Activity_Create صفحه اصلی(جایی که کد هایی که در بالا بهش دادم درست کار میکنه):
      Activity.LoadLayout("asli") pContent.LoadLayout("page") ActionBar.SetAsActionBar Pushe.initialize() ActionBar.Title = "کودک من" samim = Typeface.LoadFromAssets("Samim.ttf") SetTypeface(ActionBar,samim,2.6%x) Button1.Typeface = samim Button1.TextSize = 3%x Button2.Typeface = samim Button2.TextSize = 3%x Button3.Typeface = samim Button3.TextSize = 3%x Button4.Typeface = samim Button4.TextSize = 3%x Button5.Typeface = samim Button5.TextSize = 3%x ActionBar.Color = Colors.rgb(0, 151, 167) ActionBar.TitleTextColor = Colors.White Dim ABHelper As ACActionBar ActionBar.SetAsActionBar ABHelper.Initialize Dim xml As XmlLayoutBuilder Dim bd As BitmapDrawable bd = xml.GetDrawable("ic_favorite_border_black_24dp") Activity.AddMenuItem3("like", "Menu", bd.Bitmap, True) ABHelper.ShowUpIndicator = True کد های Activity_Create صفحه مطالب(جایی که کد هایی که در بالا بهش دادم خطا میده):
      ProgressDialogShow("درحال بارگذاری...") Activity.LoadLayout("asli") pContent.LoadLayout("main1") samim = Typeface.LoadFromAssets("Samim.ttf") ActionBar.Color = Colors.rgb(0, 151, 167) ActionBar.TitleTextColor = Colors.White Dim ABHelper As ACActionBar ActionBar.SetAsActionBar ABHelper.Initialize Dim xml As XmlLayoutBuilder Dim bd As BitmapDrawable bd = xml.GetDrawable("ic_favorite_border_black_24dp") Activity.AddMenuItem3("like", "Menu", bd.Bitmap, True) ABHelper.ShowUpIndicator = True sql.Initialize(File.DirInternal , "koodak.sqlite" , True) Dim Cur As Cursor Cur = sql.ExecQuery("select * from posts") Cur.Position = asli.megdar label1.text = Cur.GetString("text") ActionBar.Title = Cur.GetString("name") SetTypeface(ActionBar,samim,2%x) ProgressDialogHide مشکل از همون کد هایی که در اول پست دادم اما نمیدونم چرا ارور میده.
      لطفا مشکلم رو حل کنید .
    • توسط starman
      سلام  دوستان ،
      من یک برنامه ساختم که یک اکشن بار ، تب لایوت (از کتابخانه دیزاین ساپورت) و یک View Pager در اون هست ، من تب لایوت  رو به View Pager نسبت دادم  ، برنامه تو موبایل نصب میشه اما وقتی برنامه رو تو گوشی باز میکنم  ، باز نمیشه و تو B4A  ارور میده 
      فکر کنم مشکل  از دیزاین ساپورته !!!!!! 
      اما نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟
      ** Service (starter) Create **
      ** Service (starter) Start **
      ** Activity (main) Create, isFirst = true **
      main_activity_create (java line: 341)
      java.lang.RuntimeException: java.lang.reflect.InvocationTargetException
          at anywheresoftware.b4a.keywords.LayoutBuilder.loadLayout(LayoutBuilder.java:166)
          at anywheresoftware.b4a.objects.ActivityWrapper.LoadLayout(ActivityWrapper.java:209)
          at asds.asfdcva.main._activity_create(main.java:341)
          at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
          at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
          at anywheresoftware.b4a.BA.raiseEvent2(BA.java:179)
          at asds.asfdcva.main.afterFirstLayout(main.java:102)
          at asds.asfdcva.main.access$000(main.java:17)
          at asds.asfdcva.main$WaitForLayout.run(main.java:80)
          at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:733)
          at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95)
          at android.os.Looper.loop(Looper.java:136)
          at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5590)
          at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:1280)
          at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:1096)
          at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
      Caused by: java.lang.reflect.InvocationTargetException
          at anywheresoftware.b4a.objects.CustomViewWrapper.AfterDesignerScript(CustomViewWrapper.java:64)
          at anywheresoftware.b4a.keywords.LayoutBuilder.loadLayout(LayoutBuilder.java:158)
          ... 17 more
      Caused by: java.lang.NoClassDefFoundError: android.support.design.R$styleable
          at android.support.design.widget.TabLayout.<init>(TabLayout.java:307)
          at android.support.design.widget.TabLayout.<init>(TabLayout.java:291)
          at android.support.design.widget.TabLayout.<init>(TabLayout.java:287)
          at de.amberhome.objects.TabLayoutWrapper.innerInitialize(TabLayoutWrapper.java:78)
          at anywheresoftware.b4a.objects.ViewWrapper.Initialize(ViewWrapper.java:65)
          at de.amberhome.objects.TabLayoutWrapper.Initialize(TabLayoutWrapper.java:44)
          at de.amberhome.objects.TabLayoutWrapper._initialize(TabLayoutWrapper.java:86)
          ... 21 more

فایل    :    http://s9.picofile.com/file/8300065050/Pager.rar.html

ممنون   ♥♥♥♥♥
    • توسط hossein_tomari007
      با سلام خدمت همه دوستان
      من تازه شروع به برنامه نویسی با b4a کردم و با کتابخونه slidemenuwrapper آشنا شدم
      به تنهایی و بدون استفاده از appcompat استفاده کردم و بدون مشکل اجرا شد.
      اما وقتی appcompat  رو اضافه کردم و کد متریال رو توی manifest اضافه کردم وقتی به کد اینیشلایز منو میرسه ارور میده
      ارور پیوست شد
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      *** Service (starter) Create *** ** Service (starter) Start ** ** Activity (main) Create, isFirst = true ** Error occurred on line: 34 (Main) java.lang.NumberFormatException: Invalid int: "@2131165465" at java.lang.Integer.invalidInt(Integer.java:137) at java.lang.Integer.parse(Integer.java:374) at java.lang.Integer.parseInt(Integer.java:365) at com.android.internal.util.XmlUtils.convertValueToInt(XmlUtils.java:122) at android.content.res.TypedArray.getInt(TypedArray.java:255) at com.jeremyfeinstein.slidingmenu.lib.SlidingMenu.<init>(SlidingMenu.java:236) at com.jeremyfeinstein.slidingmenu.lib.SlidingMenu.<init>(SlidingMenu.java:192) at com.jeremyfeinstein.slidingmenu.lib.SlidingMenu.<init>(SlidingMenu.java:181) at anywheresoftware.b4a.objects.SlidingMenuWrapper.Initialize(SlidingMenuWrapper.java:25) at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.runVoidMethod(Shell.java:755) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEventImpl(Shell.java:345) at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEvent(Shell.java:249) at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515) at anywheresoftware.b4a.ShellBA.raiseEvent2(ShellBA.java:139) at b4a.example.main.afterFirstLayout(main.java:102) at b4a.example.main.access$000(main.java:17) at b4a.example.main$WaitForLayout.run(main.java:80) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:733) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95) at android.os.Looper.loop(Looper.java:136) at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5021) at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515) at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:827) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:643) at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method) ** Activity (main) Resume **