• مطالب مشابه

• توسط batman1
      سلام به تمامی دوستان.
      من یک قطعه کدی پیدا کردم که مربوط میشه به ارسال فایل از نرم افزار بیسیک فور اندروید به هاست.
      بیسیک فور اندروید نمیتونه به صورت مستقیم با هاست ارتباط برقرار کنه،به همین دلیل باید یک زبان سمت سروری باشه که پل ارتباطی بیسیک با سرور بشه.
      این قطعه کد رو من ازش چیزی نفهمیدم،میشه یه نفر لطف کنه و توضیحاتی درموردش بده؟
      (البته من کمی باز زبان پی اچ پی آشنا هستم)
      < ? php $FileName = $_GET['FileName']; if (!$FileName) $FileName = "FileName"; if (strstr($FileName,"php")) return; $PostData = file_get_contents("php://input"); $File = fopen("./uploaded/" . $FileName,"wb"); fwrite($File, $PostData); fclose($File); echo "x"; ?>  
    • توسط H@mid.RS
      درود دوستن

در این مطلب یاد میگیرید که چطوری داخل اندروید استودیو برنامه خودتونو به چند زبان ایجاد کنید

یعنی زبان سیستم که تغییر کرد زبان برنماه شما هم تغییر کنه

من زبان فارسی رو به برنامه اضافه کردم

شات:

برای تغییر زبان شما به پوشه res رفته  و داخل این پوشه یک پوشه ای دیگه به اسم values-fa رو به اون پوشه اضافه می کنید

ما به صورت پیش فرض زبان برنامه رو انگلیسی قرار دادیم البته اگه این کاری که در سطر بالا گفتم انجام ندیم دیگه وقتی زبان گوشی هم فارسی باشه همون انگلیسی نشون میده

زبان پیشفرض گوشی رو که انگلیسی باشه بهتره از مسیر بالا در پوشه values یک فایل strings.xml که به صورت پیش فرض من کد ها رو به صورت زیر نوشتم

<resources>
      <string name="app_name">Multi Language (Basic4X.ir)</string>
      <string name="large_text">
      "Basic4X.IR The Best Forum.\n\n"

"Ask us your questions Programming\n\n"
      "Over hundreds of source code helpful\n\n"
      "Basic4X Now is and ForEver\n\n"
      </string>
      <string name="action_settings">Settings</string>
      <string name="toast">Hellow Basic4X.IR</string>
      </resources>

ما باید همین فایل رو کپی کنیم و به پوشه values-fa قرار بدیم و در نهایت تمام اون جملات و کلمات که انگلیسی هستن رو فارسی کنیم همانند زیر :

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
      <resources>
      <string name="app_name">غیر زبان بیسیک فور ایکس</string>
      <string name="large_text">
      "متریال شباهتش هست به.\n\n"

"سوالات برنامه نویسی خود را از ما بپرسید"
      "\n\n"
      "بیش از صد ها سورس کد مفید"
      "\n\n"
      "بیسیک فور ایکس هم اکنون و برای همیشه"
      </string>
      <string name="action_settings">تنظیمات</string>
      <string name="toast">سلام بیسیک فور ایکس</string>
      </resources>

می تونید هر زبانی که دوست داشتید رو اضافه کنید

این کار دیگه نیاز به کد نویسی در جاوا نداره به صورت خودکار با زبان هماهنگ میشه همانند شات که براتون قرار دادم

سورس کد این پروژه

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید