• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

IRMusicStream

مشاهده فایل

درود خدمت دوستان عزیز

کتابخانه پخش آنلاین آهنگ همراه با توقف در بیسیک فور اندروید

کافیه بهش لینک بدین تا براتون پخش کنه پخش کمتر از سه ثانیه طول میکشه چون همه آهنگ رو نمیاد دانلود کنه بعد پخش کنه

از اولش کم کم شروع میکنه میره جلو

جزئیات:

IRMusicStream

Author: Mojtaba Hossin Zadeh * Www.Basic4X.IR
Version: 1
  • IRMusicStream
    Methods:
    • Initialize (EventName AsString)
    • MusicUrl (Url AsString)
    • Stop

Permissions:
    • android.permission.INTERNET

سورس کد همراه با کتابخانه برای شما قرار گرفت

در پناه حق

پسند شده توسط Sina، nasim، Wolfskin و 2 کاربر دیگر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گل گل گل بازم گل کاشتی 

ممنون مجتبی عزیز 

:greeting:  :greeting:  :greeting:  :greeting:

مخلص سید عزیز :greeting: :greeting: :greeting::give_rose:

لینک به ارسال

سلام 

خسته نباشی آقا مجتبی 

قبلا هم میشد این کارو رو کرد تفاوتش نیست به روش قبلی چیه؟

میتونی قابلیت قبل جلو کردن با سیک بارو مثل حالت آفلاین براش درست کنی؟ البته اجباری نیست ولی کتابخانه کاملتر میشه 

پسند شده توسط Sina

لینک به ارسال

سلام آقا یه سئوال

اگه من بخوام لیستی از موزیک رو در یک لیست ویو نشون بدم که  با کلیک بر روی هر آیتم موزیک دانلود و پخش بشه ، اونوقت کد توقفش رو چطور بنویسم تا متوقف بشه یا با کلیک بر روی آیتم بعد آیتم قبل متوقف بشه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammad1374
      سلام
      دوستان من دارم یک بازی آنلاین میسازم که میخواستم یک هاست بخرم،سوال من اینه که فضا و پهنای باند چی هستند و اگه فضا و پهنای باند بیشتری بخرم چه کمکی میکنه؟
      میشه از دوستانی که آشنا هستند یکم راهنمایی کنند!
    • توسط amir386
      سلام دوباره به دوستان .
      خواستم بدونم میشه با b4a  در بیرون از برنامه مثلا با یه سرویس.. فهمید که در گوشی چه دکمه ی زده شده حالا هر دکمه ای... چه دکمه های کیبورد و چه دکمه های back و home  و ...
      Sub Activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean End Sub با استفاده از رویداد بالا میشه اینکارو کرد ولی فقط داخل اکتیویتی و در داخل برنامه اما من میخوام برنامه حتی در زمان بسته بودن به دکمه ها گوش کنه و زمان انجام رویدادشون یه کاری انجام بده . ممنون میشم کمکم کنید!
    • توسط amir386
      سلام دوستان. میدونم که همتون با کتابخونه httputils2 آشنایی دارین و انواع کاربردشو بلدین که بیشتر مربوط به بحث آپلود و دانلود هستش .! راستش یه برنامه نوشتم که در یک جا آپلودانجام میده و در جای دیگه هم دانلود خوب برنامه کاملا درست نوشته شده و سالمه و رویداد اتمام دانلود و کار های دیگش... به درستی انجام میشه. ولی امروز روی اندروید 6 به بالا تست کردم دیدم نه دانلود و نه آپلودی ونه هیچ رویدادی........ انجام نمیشه!
      حالا موندم توش چیکار کنم دوستانی که میدونن لطفا راهنماییم کنن این مشکلو حل کنم با تشکر!