رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
H@mid.RS

خرید دلار،پول،سکه، تجهیزات بازی تاون شیپ TownShip

Recommended Posts

a60b3_Township-Hack.jpg

درود

به زودی برنامه و امکان خرید تجهیزات بازی تاون شیپ برای شما دوستان ایرانی مقدور میشه

در صورت نیاز فعلا در همین تاپیک درخواست دهید

در پناه حق

:iranmap: 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چطوری واسه بازی Townshipسکه و اسکناس میشه خرید 😊

لینک به ارسال

سلام من نیاز بهcashو coinدر تاون شیپ دارم. چطوری درخواست بدم

لینک به ارسال

درود

این تاپیک به دلیل قدیمی بودن موضوع پشتیبانی ندارد و بسته میشود

با تشکر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Hossin
      امروز قصد دارم به شما یک بازی فوق العاده رو معرفی کنم
      جایگزین خوبی هست در مقابل کلش اف کلنز
      یعنی لذتی داره که نگو و نپرس
      بازی های شهرسازی مثل سیم سیتی را دوست دارید؟ مزرعه داری سبک مورد علاقه شما در بازی هاست؟ در Township می توانید تلفیقی از این دو سبک را تجربه کنید. عنوان تحسین شده استودیوی Playrix، کارش را از یک بازی تحت وب در فیسبوک آغاز کرد و آنقدر در این شبکه اجتماعی موفق ظاهر شد که نسخه هایی از آن به پلتفرم های iOS، مک، اندروید و ویندوزفون هم راه یافت.
      در بازی تاون شیپ همه کاره یک شهر شمائید؛ هم باید به مزارع و حیوانات برسید و هم کارخانه ها، رستوران ها، کافه ها و باغ وحش ها را در سطح آن مدیریت کنید.
      تاون شیپ مثل تمام بازی های مزرعه داری شروع می شود. در ابتدا فقط یک زمین بایر در روستا و یک ساختمان چوبی در اختیار دارید، اما باید با زحمت و تلاش از آن یک شهر مدرن بسازید.
      بازی های مزرعه داری و شهرسازی معمولا روندی طولانی دارند و تاون شیپ که ترکیبی از این دو سبک را ارائه کرده،‌ خوشبختانه از تمام آنها طولانی تر است. اول باید یک روستای موفق و ثروتمند داشته باشید تا بتوانید به مرحله شهرنشینی وارد شوید.
      حالا که شهردار شدید، می توانید به غیر از ساخت و ساز ساختمان های بلند و کارخانجات، یک باغ وحش کوچک و نقلی هم در آن داشته باشید. بنابراین مدیریت باغ وحش را هم باید به وظایف خود در بازی تاون شیپ اضافه کنید.
      تاون شیپ کاملا رایگان است و شما را مجبور به پرداخت درون برنامه ای نمی کند. اگر نمی خواهید آیتم های پولی را ببینید، کافیست در منوی بازی وارد بخش Restrictions شده و نمایش آنها را غیر فعال کنید. ضمنا توجه داشته باشید که برای اجرای بازی حتما می بایست به اینترنت متصل باشید.
      سوالی بود بپرسید تا جواب بدم
      چون خودم این بازی رو دارم بازی می کنم و کارش فوق العاده است