رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
7bayan

چرا باید فالوور هایمان را افزایش دهیم؟، آیا واقعا میشود از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد؟

پست های پیشنهاد شده

شاید برای برخی ها این سوالات وجود داشته باشد : " چرا باید فالوور هایمان را افزایش دهیم؟، آیا واقعا میشود از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد؟" در پاسخ باید بگویم که فضای مجازی در آینده ای بسیار نزدیک تقریبا تبدیل به تنها ابزار کسب درآمد میشود. سبک زندگی انسان به جهتی به پیش میرود که راحت طلبی هر روز بیشتر توسعه پیدا میکند. افراد نیاز دارند تا در آرامش و راحتی کامل بوده و بدون کوچکترین زحمتی همه چیز را در دسترس داشته باشند، آنها بیش از هر چیز دیگری به موبایلشان توجه میکنند، حتی دیگر زیاد تلوزیون نگاه نمیکنند، روزنامه و کتاب نمیخوانند، به بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر نگاه نمیکنند، آنها در حالتی از هیپنوتیزم قرار گرفتند یعنی اینکه بوسیله موبایل و فضای مجازی هیپنوتیزم شده اند و این یعنی اینکه اگر بخواهید که آنها را ببینید و به آنها دسترسی داشته باشید و با آنها صحبت کنید و پیامی بدهید باید از طریق محیط های اجتماعی فضای مجازی اقدام کنید.شما نیز می توانید با فراگیری تکنیکهایی برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام  اقدام کنید( البته دانستن راههای افزایش رایگان فالوور در اینستاگرام می تواند بسیار به شما کمک کند). اقدام هوشمندانه ای که باید انجام دهید:تبدیل فالوور به درآمد ، است:
شاید بد نباشد بدانید که افراد مشهور در جهان از صفحه ایسنتاگرام خود چقدر درآمد کسب میکنند.

یک شرکت انگلیسی به بررسی پر درآمدترین افراد از طریق اینستاگرام پرداخته  تا میزانی تقریبی از میزان عایدی آن ها از این شبکه اجتماعی را به دست آورد.

بر اساس فهرست منتشر شده توسط این شرکت ، دو خواننده و بازیگر زن هالیوود درصدر قرار دارند که به ترتیب  با حدود 120  و 100 میلیون فالوئر  برای هر عکس تبلیغاتی رقم هنگفت  500 هزار یورو دریافت میکنند.

اما در جایگاه سوم یک فوتبالیست مرد نام آشنا قرار دارد ، کریستیانو رونالدو ستاره پرتقالی تیم رئال مادرید  برای هر عکس تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامش با حدود 106 میلیون فالوئر  رقم 350 هزار یورو به دست می آورد.

در رتبه چهار تا 10 نیز تنها یک مرد و ورزشکار دیگر قرار دارد و او  کسی نیست جز ستاره بسکتبالیست NBA ، لبرون جمیز که با حدود 31 میلیون فالوئر  رقمی نزدیک به 105 هزار یورو از هر تصویر تبلیغاتی درآمد دارد.

افراد دیگر در ده نفر اول  نیز در صنعت مدلینگ فعالیت دارند و حدود همین مبالغ را دریافت میکنند.

در نتیجه شما نیز میتوانید با یک برنامه ریزی مناسب و جذب کاربران فعال از اینستاگرام درآمد زایی کنید. برای این کار میتوانید از قابلیت های حساب کاربری بیزینس یا تجاری اینستاگرام هم استفاده کنید یا حساب کنونی تان را به تجاری تبدیل کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×
×
  • جدید...