رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • 0
batman1

ضبط صدای مکالمه شماره دلخواه

سوال

سلام.
دوستان من میخواستم بدونم چه جوری میشه که شماره دلخواهمو به برنامه بدم،و هروقت اون شماره تماس گرفت،برنامه شروع به ضبط کردن کنه.
کتابخانه audio recorder هست،منتها نمیشه بهش شماره داد،خودش همه مکالمات رو ضبط میکنه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amir386
      سلام خدمت اساتید عزیز ! همونطور که میدونین مدتیه که تلگرام هیتلر شده و من بسیاری از برنامه هام شاید بیشتر از 15 تاش ارتباط مستثیم و غیر مستقیم با تلگرام و api هاش دارن ! که خیلی وقته از کار افتادن و کاربر حتما باید به قندشکن وصل باشه! اما سوال اصلی من اینه بهترین راه برای دور زدن هیتلر داخل برنامه چیه! چند نقری گفتن که به سرور وصل کنم و از اونجا بهتلگرام . ولی من میخوام مثل برنامه هایی مثل تلگرام طلایی و هاتگرام و... از تونل پراکسی داخل برنامه استفاده کنم ! کسی بلده و یا راهکاری واسم داره!؟ خیلی ممنون❤️
    • توسط Unknown_Programmer
      درود

امروز در خدمت شما هستم با آموزش شماره گیری کد های USSD .

خب واقعا کار ساده ای هستش اول کتاب خونه Phone رو فعال کنید.

سپس کد زیر رو بنویسید .
      Sub USSDCODE(code As String) code = code.Replace("#","%23") Dim phone As PhoneCalls StartActivity(phone.Call(code)) End Sub سپس این گونه میتوانید کد را شماره گیری کنید.
      USSDCODE("*555*5#") برای مثال یک button استفاده میکنیم و میگیم اگر روی این button کلیک کردیم بیا و کد رو شماره گیری کن.
      Sub Button1_Click USSDCODE("*555*5#") End Sub به جای *555*5# هر کدی که میخواهید بزارید.

امید وارم به دردتون خورده باشه منتظر آموزش های دیگر باشید...
    • توسط batman1
      با سلام خدمت دوستان.
      من یه برنامه دیتابیس آنلاین نوشتم.
      منتها قسمت سرچ برنامه یه مشکلی داره!!
      کدهای پی اچ پی شو کامل نوشتم،اما توی کد اندرویدیش،این خطارو زمانی که میخوام سرچ کنم،میده:

شما میدونید مشکل از کجاست؟!