رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس

سوال

سلام خدمت اساتید عزیز ! همونطور که میدونین مدتیه که تلگرام هیتلر شده و من بسیاری از برنامه هام شاید بیشتر از 15 تاش ارتباط مستثیم و غیر مستقیم با تلگرام و api هاش دارن ! که خیلی وقته از کار افتادن و کاربر حتما باید به قندشکن وصل باشه! اما سوال اصلی من اینه بهترین راه برای دور زدن هیتلر داخل برنامه چیه! چند نقری گفتن که به سرور وصل کنم و از اونجا بهتلگرام . ولی من میخوام مثل برنامه هایی مثل تلگرام طلایی و هاتگرام و... از تونل پراکسی داخل برنامه استفاده کنم ! کسی بلده و یا راهکاری واسم داره!؟ خیلی ممنون❤️

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

سلام  😊

کتابخانه HTTP متدی داره به نام  SetProxy شاید بتونه کمکتون کنه اینه لینک توضیحاتش:

https://www.b4x.com/android/help/http.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط batman1
      کسانی که به دنبال جنس کامپیوتری استوک میگردند، این برنامه برایشان خیلی مفیذ است.
      ‏فروشگاه تکنو استوک فانوس، جزء بزرگترین فروشگاه های فروش لوازم کامپیوتری استوک در تهران.
      ‏ما در این فروشگاه سعی کردیم تا بیشترین تنوع را در محصولات استوک، با قیمت بسیار مناسب، برای مشتریانمان، آماده کنیم.

‏از جمله محصولات فروشگاه:
      ‏# رم
      ‏# مادربورد
      ‏# کیس
      ‏# لپ تاپ
      ‏# سی پی یو
      ‏ و...
      ‏ به شکل استوک و قیمت بسیار مناسب.( محصولات ما معمولا نصف نوی خودشون قیمت دارند. )

‏ویژگی ها:
      ‏* لیستی از لپ تاپ ها، مادربورد، سی پی یو، و... استوک در مدل های متنوع.
      ‏* توضیح و معرفی لپ تاپ ها از جمله گیم، استوک، صنعتی و... ( اطلاعات عمومی )
      ‏* امکان برقراری تماس با فروشنده
      ‏* سهولت در کارکردن با نرم افزار
      ‏*رابط کاربری مناسب
      ‏*بروزرسانی روزانه و هفتگی محصولات

‏همچنین شما کاربر عزیز میتوانید از طریق تماس با فروشنده، عکس ها و اطلاعات بیشتری درمورد محصول بگیرید.
      ‏متاسفانه در این نسخه به دلیل مشکل در شبکه شاپرک، امکان خرید آنلاین را نداریم.
      ‏اما به محض وصل شدن این خدمات، برنامه بروزرسانی میشود و به شما کاربر عزیز اطلاع رسانی میشود
      ‏درضمن، امکان ارسال کالا به شهرستان هم داریم.

‏نکته: محصولات معمولا هرهفته بروزرسانی میشوند. اما ممکن است روزانه هم این بروزرسانی صورت گیرد.
      درضمن، سورس کد این محصول هم موجود میباشد.
      درصورت تمایل به دریافت آن، پیام دهید.
      TSF.apk
    • توسط seol
      سلام
      دوستان لطفا راهنمایی کنید
      من یه نرم افزاربه وسیله دیتابیس درست کردم
      همه چیزش اکیه فقط میخوام تو قسمت متن یه دکمه باشه که بره ایتم بعد یا برگرد ایتم قبلی که هی مجبور نباشم برگردم تو لیست ویو و ایتم بعدی رو انتخاب کنم