• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
H@mid.RS

کتابخانه ساخت پوش نوتیفیکیشن NotificationBuilder نسخه 3 برای basic4android

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

کتابخانه ساخت پوش نوتیفیکیشن  NotificationBuilder برای basic4android

NotificationBuilderLibFilesV3.zip

NBDemo.zip

پسند شده توسط sadeghramezani و salmana

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط salmana
      ما از شیوه خبرنامه میاییم داخل گوشی کاربر و هر بلایی که بخاییم سر گوشی کاربر میاریم (البته باید از قبل تمهیدات اندیشه باشید)

روال کار: ما توی هاست یک فایل تکست میسازیم و بعد از اونجا متن و عبارات رو وارد میکنیم و توی گوشی کاربر اتفاق(مثلا نوتیفیکشن یا هر عملی) رخ میده

همانگونه که توی اموزش گفتم از این شیوه فقط خاص ارسال نوتیفیکیشن نیست.بلکه هرکاری میتونین بکنین
      مثلا : میتونین از قبل توی برنامه تعریف کنین که اگر در مسیر فلان فایلی وجود داشت برنامه قفل بشه یا مثلا 100 سکه به کاربر بده.
      حالا شما میاین از این روش استفاده میکنین. مثلا زمانی که دلتون خاست برنامه را قفل کنین میاین توی سرور تعریف میکنین که برنامه رو ببند

توی آموزشهای اینده خیلی حرفه ای تر براتون توضیح میدم
      با این آموزشها و آموزشهای آینده میتونین خیلی پیشرفته برنامه تون رو مدیریت کنین.همچنین مدیریت تبلیغاتیتون رو هم خیلی پیشرفته تر از سایتهای ارایه دهنده اینگونه خدمات کنین.

با توضیحاتی که در آینده میدم باعث میشه که خیلی وقتا نیاز به آپدیت نداشته باشین .یعنی مثال پایین:

مثلا من میام توی برنامه از آدرس سایت ارایه دهنده هاست رایگان www.mysite.ir جهت بعضی فعالیتهام استفاده میکنم.حالا منه برنامه نویس از قبل حدس میزنم که احتمال داره این سایت دایمی نباشه و میام تمهیداتی می اندیشم و بعد از طریق این خبرنامه آدرس سایت جدید رو به جای آدرس قبلی میزارم دیگه نیازی نیست من برم آپدیت برای اینکار بدم

توی آموزشهای آتی اشاره کامل به این میکنم

همانگونه که مستحضرید بازار ارسال تبلیغات رو ممنوع کرده(دستش درد نکنه کار خوبی کرده) ولی من یک اموزشی میدم که شمامیتونین تبلیغ کنین و بازار هم نمیفهمه حتی خود کاربر هم نمیدونه از کجا داره تبلیغات میاد . بقول معروف نمیدونه از کجا داره چوب میخوره.خخخخخ

موفق باشین

دانلود سورس+آموزش
      ---------------------------------------------------------------------------
      سورس بهینه  (از سورس بالا استفاده نکنید و از این سورس استفاده کنید ولی از آموزش بالا حتمن استفاده کنید)

آموزش مربوط به بهینه شدن

-----------------------------------------------------------
      لینک آموزش تکمیلی
      ------------------------------------