پرش به

• مهمان گرامی به انجمن برنامه نویسی بیسیک فور ایکس خوش آمدید برای استفاده از تمام امکانات انجمن لطفا ثبت نام کنید.
    تصویر

معرفی بازی Township؛ شهر رویایی خود را بسازید

Township معرفی بازی بسازید شهر رویایی خود را بسازید شهر رویایی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    بدون پاسخ

#1 ارسالی دوشنبه ۳۰ فروردين ۹۵ - ۲۰:۵۱:۳۹

Hossin
    Hossin
    +36
    • ███▒▒▒▒▒▒▒ %15

• 32 ارسال

امروز قصد دارم به شما یک بازی فوق العاده رو معرفی کنم

جایگزین خوبی هست در مقابل کلش اف کلنز

یعنی لذتی داره که نگو و نپرس

بازی های شهرسازی مثل سیم سیتی را دوست دارید؟ مزرعه داری سبک مورد علاقه شما در بازی هاست؟ در Township می توانید تلفیقی از این دو سبک را تجربه کنید. عنوان تحسین شده استودیوی Playrix، کارش را از یک بازی تحت وب در فیسبوک آغاز کرد و آنقدر در این شبکه اجتماعی موفق ظاهر شد که نسخه هایی از آن به پلتفرم های iOS، مک، اندروید و ویندوزفون هم راه یافت.

در بازی تاون شیپ همه کاره یک شهر شمائید؛ هم باید به مزارع و حیوانات برسید و هم کارخانه ها، رستوران ها، کافه ها و باغ وحش ها را در سطح آن مدیریت کنید.

تاون شیپ مثل تمام بازی های مزرعه داری شروع می شود. در ابتدا فقط یک زمین بایر در روستا و یک ساختمان چوبی در اختیار دارید، اما باید با زحمت و تلاش از آن یک شهر مدرن بسازید.

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

بازی های مزرعه داری و شهرسازی معمولا روندی طولانی دارند و تاون شیپ که ترکیبی از این دو سبک را ارائه کرده،‌ خوشبختانه از تمام آنها طولانی تر است. اول باید یک روستای موفق و ثروتمند داشته باشید تا بتوانید به مرحله شهرنشینی وارد شوید.

حالا که شهردار شدید، می توانید به غیر از ساخت و ساز ساختمان های بلند و کارخانجات، یک باغ وحش کوچک و نقلی هم در آن داشته باشید. بنابراین مدیریت باغ وحش را هم باید به وظایف خود در بازی تاون شیپ اضافه کنید.

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

تاون شیپ کاملا رایگان است و شما را مجبور به پرداخت درون برنامه ای نمی کند. اگر نمی خواهید آیتم های پولی را ببینید، کافیست در منوی بازی وارد بخش Restrictions شده و نمایش آنها را غیر فعال کنید. ضمنا توجه داشته باشید که برای اجرای بازی حتما می بایست به اینترنت متصل باشید.

سوالی بود بپرسید تا جواب بدم

چون خودم این بازی رو دارم بازی می کنم و کارش فوق العاده است

Township-Logo.png

تصویر

همچنین به Township, معرفی بازی, بسازید, شهر رویایی خود را بسازید, شهر رویایی نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
    انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
    انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
    انتخاب رنگ منو ها
    Click To Disable Effects