• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

درود بر شما

اول از همه شما باید اخرین نسخه برنامه بیسیک فور جاوا رو دانلود کنید :(لینک زیر)

http://basic4x.ir/files/file/3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-basic4java/

شما برای اجرای برنامه ها به نسخه Java SE Development Kit (JDK) 1.8.0_91 نیاز دارید

که من در زیر لینکشو براتون گذاشتم:

http://s6.picofile.com/file/8248211376/Java_SE_Development_Kit_JDK_1_8_0_91_Www_Basic4X_IR_.rar.html

حالا بعد نصب این دو مورد شما باید برید برنامه رو کانفیگ کنید برای این کار از منوی tools و در اخر زدن Configure paths به صورت زیر :

post-1-0-86221900-1461641453.png

و پنجره ای به شکل زیر باز میشه

post-1-0-03359100-1461641584_thumb.jpg

که شما باید مطابق ادرسی که داده شده فایل رو انتخاب کنید و در نهایت Ok بزنید

و شروع به برنامه نویسی بیسیک فور جاوا بکنید

سوالی بود مطرح کنید

در پناه حق

پسند شده توسط nasim و developzoom

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون رو که میدونستم بریج رو نصب کردم حل شد فقط الان چه جوری فایل exe درست کنم

لینک به ارسال

اون رو که میدونستم بریج رو نصب کردم حل شد فقط الان چه جوری فایل exe درست کنم

h3fk7u9h7oe6pn683flg.png 2.8 بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 24 ساعت ممنوع است و موجب قفل شدن آنها خواهد شد.

شما با برنامه Launch4j که براتون پیوست کردم می تونید این کارو انجام بدید

به دلیل تخلف تاپیک قفل شد.

launch4j.zip

پسند شده توسط Sina

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط amir386
      سلام دوستان . خواستم بدونم ادمین کردن یه برنامه چه فوایدی داره و چه دسترسی هایی به برنامه اضافه میکنه... 
      و هر کس راجع به کد ها و سورس های بعد از ادمین شدن برنامه چیزی داره تو این تاپیک قرار بده . با تشکر
    • توسط amir386
      سلام دوستان من با تابع POP3 که در کتابخونه NEt هست تونستم پیام های جیمیل رو بخونم ولی مشکلیل که دارم چطور پیام مورد نظر رو پاک کنم مثلا بعد از این که خوندم بتونم با یه کیلد باتن اون رو پاک کنم(از داخل جیمیلم). سوال دومم اینه با این تابع فقط میشه متن رو خوند یا میشه فایل های پیوست شده در اون پیام جیمیل هم دانلود کرد!؟اگه هست چطوریه؟
      سوال سومم رویداد :

Sub EventName_StatusCompleted (Success As Boolean, NumberOfMessages As Int, TotalSize As Int)

End Sub
      داخل این تابع دقیقا چی میکنه؟؟
      با تشکر از شما دوستان
    • توسط H@mid.RS
      IRHashGirl
      مشاهده فایل
      درود به دوستان

کتابخانه وارپ شده از این پروژه گیت هاب

شات :

و همون طور که در تصویر می بینید کارش زیر خط دار و خط زدن و هر رنگی که دوست دارید اون کلمه رو تغییر بدید

IRHashGirl

Author: Mojtaba Hossin Zadeh (Www.Basic4X.IR)
      Version: 1
      IRHashGirl
      Events:
      onClickHash

Methods:
      Capture Initialize (eventName AsString, text AsString) IsInitialized AsBoolean alpha (alpha AsInt)AsHashGirl bgcolor (color AsInt)AsHashGirl color (color AsInt)AsHashGirl grab (pattern AsString)AsHashGirl grab2 (pattern AsString, postfixToRemove AsString)AsHashGirl grab3 (pattern AsString, postfixToRemove AsString, prefixToRemove AsString)AsHashGirl into (textView AsTextView) strike (strike AsBoolean)AsHashGirl underline (underline AsBoolean)AsHashGirl

سورس کد همراه با کتابخانه قرار گرفت

موفق باشید

ارسال کننده H@mid.RS ارسال ۱۶/۰۸/۱۹ دسته کتابخانه