• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
  • 0
MehdiSignal

مشکل در GetElement کتابخانه WebViewExtras

سوال

با سلام و خسته نباشی خدمت تمامی دوستان عزیز :stop:
من با کتابخانه , WebViewExtras و HttpUtils2 برنامه ای نوشتم که بتونم از طریق GetElements اطلاعات ورود رو تایپ کنم ، الان دوتا مشکل دارم که امیدوارم بتونم از شما دوستان کمک بگیرم ،

مشکل اول : دو کپچا شدن در برنامه، یعنی چی؟؟ یعنی وقتی یک WebView ادد  می کنم ،زمان گرفتن کپچا از سایت مقابل در ImageView یک کپچا دیگه میده و در WebView یک کچپا دیگه ،!

مشکل دوم: بنده چون جدیدا شروع به کار در B4A کردم زیاد آشنایی ندارم که به چه صورت اطلاعات مورد نظر بعد از ارسال از طریق باتون وقتی از سایت خروج می شود رو بگیرم و در برنامه نمایش بدهم.

سورس رو آپ می کنم کسی اگه بتونه سورس رو ادیت و درست کنه ممنون میشم، حالا اگه هم یکی از مشکلات رو فقط بتونه حل کنه باز هم ممنون میشم،

پسورد فایل : basic4x.ir

لینک : http://s6.picofile.com/file/8249158800/MCi.rar.html

پسند شده توسط MehdiSignal

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

اگه کد ملی اشتباه بود یا کد رهگیری به صورت زیر :

کد زیر رو داخل ساب Get_HTML قرار بده :

If HTML.Contains("شماره ملی یا کد رهگیری نامعتبر است !") Then
Msgbox("شماره ملی یا کد رهگیری نامعتبر است !","خطا")
End If

یعنی کدهای html رو می خونه و اگه اون خطی که ما نوشتیم بود به ما خطا میده .

حالا برای گرفتن اطلاعات مثلا همون کدی که خودتون قرار دادید خوب اون کد خودش یه ایدی داره پس ما می تونیم اطلاعاتو به راحتی بگیریم

مثال کد زیر رو داخل WebView1_pagefinished(url As String) قرار بدید و سابی با نام name که داخل کد زیر تعریف کردیم ایجاد می کنیم

WebViewExtras1.executeJavascript(WebView1,"B4A.CallSub('name',true,document.getElementById('ctl00_ContentPlaceHolder1_lab1').innerText)")

ساب به صورت زیر می باشد :

Sub name(gname As String)
Label1.Text=gname
End Sub

میایم اطلاعات اون لیبل داخل سایتو با ایدی میگیریم و میریزیم داخل لیبل 1 خودمون که داخل برنامه هست

به همین راحتی

ردیفه ؟

سوال بود یا نفهمیدید جای رو بگید :t6033:

لینک به ارسال
  • 0

درود دوست عزیز :

مشکل اول : دو کپچا شدن در برنامه، یعنی چی؟؟ یعنی وقتی یک WebView ادد  می کنم ،زمان گرفتن کپچا از سایت مقابل در ImageView یک کپچا دیگه میده و در WebView یک کچپا دیگه ،!

شما برای بارگذاری کپچا نیازی نیست که وب ویو بذارید  همون ImageView که گذاشتید کافیه

مشکل دوم: بنده چون جدیدا شروع به کار در B4A کردم زیاد آشنایی ندارم که به چه صورت اطلاعات مورد نظر بعد از ارسال از طریق باتون وقتی از سایت خروج می شود رو بگیرم و در برنامه نمایش بدهم.

اول از همه ما باید بتونیم اطلاعات رو یا همون سورس سایت رو بگیریم

به دلیل این که داخل سایت همراه اولی که شما می خواید صورت حساب بگیرید از پروتکل SLL استفاده شده

باید حتما تایید اعتبار بشه از طریق برنامه

برای همین شما در حال حاظر نمی تونید محتوای سورس سایت رو بگیرید

به زودی کتابخانه ای می نویسم که بتونیم تایید دسترسی بگیریم از سایت های که از https://m استفاده کردن

به عکس زیر توجه کن :

post-1-0-23514200-1462267299_thumb.png

مرورگر گوگل کروم اندروید اجازه دسترسی سایت رو از کاربر میگیره

این کار باید داخل وب ویو به صورت خودکار انجام بشه تا ما بتونیم سورس بگیریم

کمی صبر کنید سرم یکم خلوت بشه حتما براتون این کتابخونه رو می نویسم

در پناه حق

پسند شده توسط nasim

لینک به ارسال
  • 0

با تشکر از توضحاتت :dance2:

برای گذینه اول داداش من دارم از وب ویو اطلاعات رو گت می کنم بودن یا نبودنش فرقی نمی کنه اینطور که متوجه شدم

با روش هایی مثل دانلود با httpjob نمی شه گرفت ، چون با دانلود کردن دوباره اون عکسه عوض میشه و با چیزی که تو وب ویو هست متفاوته.

راه حلش اینه که عکس مورد نظر که توی وب ویو لود شده رو با جاوا اسکریپت کپی کنیم یا به عبارتی Canvas دیتای اون عکسو بگیریم و دوباره با Base64 دیکد و تبدیل به عکسش کنیم و در انتها بذاریمش داخل یه imageview ای چیزی...

که خودم کتابخانه این رو یک مدت دیگه در خدمت دوستان قرار میدم قول از دوستی گرفتم که در اسرع وقت آماده سازی و تحویل بده بنده در خدمت دوستان انجمن قرار بدم

××××××××××××××××××××××××××××××××

برای گذینه دوم ، ما به فرض میگیریم به جای سایت همراه اول یک سایت دیگه باشه که نیاز به تایید دسترسی نباشی و از پروتوکل ssl یوز نکرده باشه

مثال:
http://ve.cbi.ir/TasTrace.aspx

گرفتن وضعیت وام ازدواج که نه نیاز به وارد کردن کپچا داره نه چیزی

فقط میخوام بهم آموزش بدید به چه شکل اطلاعات گرفته شده از سایت رو

مثال :

در صورت پیام ارور

<span id="ctl00_ContentPlaceHolder1_labErrMsg" style="color:#CC3300;font-family:Tahoma;font-size:8pt;font-weight:bold;">شماره ملی یا کد رهگیری نامعتبر است !</span>

و یا در صورت درست بودن

<span id="ctl00_ContentPlaceHolder1_lab1" style="color:#003399;font-family:Tahoma;font-size:8pt;font-weight:bold;">مهدی</span>

در لیبل ها به ما نمایش بده

توی vb.net  از حلقه ایف و فور استفاده می کردم ولی نوع کد نویسی برای گت کردن رو اصلا توی b4a نمیدونم!

ممنونم از راهنمایتون استاد عزیز :yes1:

لینک به ارسال
  • 0

سلام دوستان من چند روزیه که اینجام ولی هنوز نتونستم یاد بگیرم که چجوری برای یک سایت در محیط بیسیک فور اندروید نسخه اندروید بنویسم

حتی مدیرم گفت اموزششو رکورد میکنم که فعلا خبری نشده

دوستان کسی منبعی فیلمی اموزشی پکیجی چیزی برای اینکار نداره؟

لینک به ارسال
  • 0

سلام دوستان من چند روزیه که اینجام ولی هنوز نتونستم یاد بگیرم که چجوری برای یک سایت در محیط بیسیک فور اندروید نسخه اندروید بنویسم

حتی مدیرم گفت اموزششو رکورد میکنم که فعلا خبری نشده

دوستان کسی منبعی فیلمی اموزشی پکیجی چیزی برای اینکار نداره؟

دوست عزیز شما اگه با کد های که قرار میدم یاد میگیرید یک تاپیک جدید بزنید و اسم سایت رو بگید تا راهنماییتون کنیم (البته با کد و توضیح)

خعلی هم بحث راحتی هست و مطمعنا یاد میگیرید

فعلا آموزش تصویری در دسترس نمی باشد :timeout:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری