پرش به

• مهمان گرامی به انجمن برنامه نویسی بیسیک فور ایکس خوش آمدید برای استفاده از تمام امکانات انجمن لطفا ثبت نام کنید.
    تصویر

مشکل در GetElement کتابخانه WebViewExtras

بهترین پاسخ H@mid.RS , سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵ - ۲۱:۱۵:۲۱

اگه کد ملی اشتباه بود یا کد رهگیری به صورت زیر :

کد زیر رو داخل ساب Get_HTML قرار بده :

If HTML.Contains("شماره ملی یا کد رهگیری نامعتبر است !") Then
    		Msgbox("شماره ملی یا کد رهگیری نامعتبر است !","خطا")
    	End If

یعنی کدهای html رو می خونه و اگه اون خطی که ما نوشتیم بود به ما خطا میده .

حالا برای گرفتن اطلاعات مثلا همون کدی که خودتون قرار دادید خوب اون کد خودش یه ایدی داره پس ما می تونیم اطلاعاتو به راحتی بگیریم

مثال کد زیر رو داخل WebView1_pagefinished(url As String) قرار بدید و سابی با نام name که داخل کد زیر تعریف کردیم ایجاد می کنیم

WebViewExtras1.executeJavascript(WebView1,"B4A.CallSub('name',true,document.getElementById('ctl00_ContentPlaceHolder1_lab1').innerText)")

ساب به صورت زیر می باشد :

Sub name(gname As String)
    	Label1.Text=gname
    End Sub

میایم اطلاعات اون لیبل داخل سایتو با ایدی میگیریم و میریزیم داخل لیبل 1 خودمون که داخل برنامه هست

به همین راحتی

ردیفه ؟

سوال بود یا نفهمیدید جای رو بگید :t6033:

رفتن به مطلب کامل

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    5 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵ - ۰۹:۱۰:۴۳

MehdiSignal
    MehdiSignal
    +1
    • █▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %1

• 2 ارسال
    • محل زندگی : اهوازی

با سلام و خسته نباشی خدمت تمامی دوستان عزیز :stop:
    من با کتابخانه , WebViewExtras و HttpUtils2 برنامه ای نوشتم که بتونم از طریق GetElements اطلاعات ورود رو تایپ کنم ، الان دوتا مشکل دارم که امیدوارم بتونم از شما دوستان کمک بگیرم ،

مشکل اول : دو کپچا شدن در برنامه، یعنی چی؟؟ یعنی وقتی یک WebView ادد  می کنم ،زمان گرفتن کپچا از سایت مقابل در ImageView یک کپچا دیگه میده و در WebView یک کچپا دیگه ،!

مشکل دوم: بنده چون جدیدا شروع به کار در B4A کردم زیاد آشنایی ندارم که به چه صورت اطلاعات مورد نظر بعد از ارسال از طریق باتون وقتی از سایت خروج می شود رو بگیرم و در برنامه نمایش بدهم.

سورس رو آپ می کنم کسی اگه بتونه سورس رو ادیت و درست کنه ممنون میشم، حالا اگه هم یکی از مشکلات رو فقط بتونه حل کنه باز هم ممنون میشم،

پسورد فایل : basic4x.ir

لینک :

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• MehdiSignal این پست را پسندیده است

#2 ارسالی سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵ - ۱۲:۴۹:۳۹

H@mid.RS
    H@mid.RS
    +1874
    • Administrator

• 956 ارسال
    • محل زندگی : نیشابور
    • تلگرام : Basic4X@

مدال های کاربر

درود دوست عزیز :

مشکل اول : دو کپچا شدن در برنامه، یعنی چی؟؟ یعنی وقتی یک WebView ادد  می کنم ،زمان گرفتن کپچا از سایت مقابل در ImageView یک کپچا دیگه میده و در WebView یک کچپا دیگه ،!

شما برای بارگذاری کپچا نیازی نیست که وب ویو بذارید  همون ImageView که گذاشتید کافیه

مشکل دوم: بنده چون جدیدا شروع به کار در B4A کردم زیاد آشنایی ندارم که به چه صورت اطلاعات مورد نظر بعد از ارسال از طریق باتون وقتی از سایت خروج می شود رو بگیرم و در برنامه نمایش بدهم.

اول از همه ما باید بتونیم اطلاعات رو یا همون سورس سایت رو بگیریم

به دلیل این که داخل سایت همراه اولی که شما می خواید صورت حساب بگیرید از پروتکل SLL استفاده شده

باید حتما تایید اعتبار بشه از طریق برنامه

برای همین شما در حال حاظر نمی تونید محتوای سورس سایت رو بگیرید

به زودی کتابخانه ای می نویسم که بتونیم تایید دسترسی بگیریم از سایت های که از

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

استفاده کردن

به عکس زیر توجه کن :

109.26K   0 تعداد دریافت ها

مرورگر گوگل کروم اندروید اجازه دسترسی سایت رو از کاربر میگیره

این کار باید داخل وب ویو به صورت خودکار انجام بشه تا ما بتونیم سورس بگیریم

کمی صبر کنید سرم یکم خلوت بشه حتما براتون این کتابخونه رو می نویسم

در پناه حق

• Syed Esmaeil و nasim این پست را پسندیده است

jg_4ng.png

:bye:

instaaa_copy.png

#3 ارسالی سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵ - ۱۷:۵۳:۱۸

MehdiSignal
    MehdiSignal
    +1
    • █▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %1

• 2 ارسال
    • محل زندگی : اهوازی

با تشکر از توضحاتت :dance2:

برای گذینه اول داداش من دارم از وب ویو اطلاعات رو گت می کنم بودن یا نبودنش فرقی نمی کنه اینطور که متوجه شدم

با روش هایی مثل دانلود با httpjob نمی شه گرفت ، چون با دانلود کردن دوباره اون عکسه عوض میشه و با چیزی که تو وب ویو هست متفاوته.

راه حلش اینه که عکس مورد نظر که توی وب ویو لود شده رو با جاوا اسکریپت کپی کنیم یا به عبارتی Canvas دیتای اون عکسو بگیریم و دوباره با Base64 دیکد و تبدیل به عکسش کنیم و در انتها بذاریمش داخل یه imageview ای چیزی...

که خودم کتابخانه این رو یک مدت دیگه در خدمت دوستان قرار میدم قول از دوستی گرفتم که در اسرع وقت آماده سازی و تحویل بده بنده در خدمت دوستان انجمن قرار بدم

××××××××××××××××××××××××××××××××

برای گذینه دوم ، ما به فرض میگیریم به جای سایت همراه اول یک سایت دیگه باشه که نیاز به تایید دسترسی نباشی و از پروتوکل ssl یوز نکرده باشه

مثال:

گرفتن وضعیت وام ازدواج که نه نیاز به وارد کردن کپچا داره نه چیزی

فقط میخوام بهم آموزش بدید به چه شکل اطلاعات گرفته شده از سایت رو

مثال :

در صورت پیام ارور

و یا در صورت درست بودن

در لیبل ها به ما نمایش بده

توی vb.net  از حلقه ایف و فور استفاده می کردم ولی نوع کد نویسی برای گت کردن رو اصلا توی b4a نمیدونم!

ممنونم از راهنمایتون استاد عزیز :yes1:

#4 ارسالی سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵ - ۲۱:۱۵:۲۱   بهترین پاسخ

H@mid.RS
    H@mid.RS
    +1874
    • Administrator

• 956 ارسال

مدال های کاربر

اگه کد ملی اشتباه بود یا کد رهگیری به صورت زیر :

کد زیر رو داخل ساب Get_HTML قرار بده :

یعنی کدهای html رو می خونه و اگه اون خطی که ما نوشتیم بود به ما خطا میده .

حالا برای گرفتن اطلاعات مثلا همون کدی که خودتون قرار دادید خوب اون کد خودش یه ایدی داره پس ما می تونیم اطلاعاتو به راحتی بگیریم

مثال کد زیر رو داخل WebView1_pagefinished(url As String) قرار بدید و سابی با نام name که داخل کد زیر تعریف کردیم ایجاد می کنیم

ساب به صورت زیر می باشد :

میایم اطلاعات اون لیبل داخل سایتو با ایدی میگیریم و میریزیم داخل لیبل 1 خودمون که داخل برنامه هست

به همین راحتی

ردیفه ؟

سوال بود یا نفهمیدید جای رو بگید :t6033:

jg_4ng.png

instaaa_copy.png

#5 ارسالی سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵ - ۲۲:۰۹:۱۶

d3vilish
    d3vilish
    +2
    • █▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %1

• 6 ارسال

سلام دوستان من چند روزیه که اینجام ولی هنوز نتونستم یاد بگیرم که چجوری برای یک سایت در محیط بیسیک فور اندروید نسخه اندروید بنویسم

حتی مدیرم گفت اموزششو رکورد میکنم که فعلا خبری نشده

دوستان کسی منبعی فیلمی اموزشی پکیجی چیزی برای اینکار نداره؟

#6 ارسالی سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵ - ۲۲:۲۸:۴۰

H@mid.RS
    H@mid.RS
    +1874
    • Administrator

• 956 ارسال

مدال های کاربر

سلام دوستان من چند روزیه که اینجام ولی هنوز نتونستم یاد بگیرم که چجوری برای یک سایت در محیط بیسیک فور اندروید نسخه اندروید بنویسم

حتی مدیرم گفت اموزششو رکورد میکنم که فعلا خبری نشده

دوستان کسی منبعی فیلمی اموزشی پکیجی چیزی برای اینکار نداره؟

دوست عزیز شما اگه با کد های که قرار میدم یاد میگیرید یک تاپیک جدید بزنید و اسم سایت رو بگید تا راهنماییتون کنیم (البته با کد و توضیح)

خعلی هم بحث راحتی هست و مطمعنا یاد میگیرید

فعلا آموزش تصویری در دسترس نمی باشد :timeout:

jg_4ng.png

instaaa_copy.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه