• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
H@mid.RS

سورس کد کار با تایمر و ساخت ثانیه شمار در بیسیک فور اندروید

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سورس کد کار با تایمر و ساخت ثانیه شمار در بیسیک فور اندروید

در اصل شما یاد می گیرید چطوری با تایمر کار کنید.

سورس پیوست شد.

timer.zip

پسند شده توسط طاها الیاس زاده، reza332 و nasim

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مطالب مشابه

• توسط mohammad1374
      سلام
      دوستان من دارم یک بازی آنلاین میسازم که میخواستم یک هاست بخرم،سوال من اینه که فضا و پهنای باند چی هستند و اگه فضا و پهنای باند بیشتری بخرم چه کمکی میکنه؟
      میشه از دوستانی که آشنا هستند یکم راهنمایی کنند!
    • توسط amir386
      سلام دوستان. میدونم که همتون با کتابخونه httputils2 آشنایی دارین و انواع کاربردشو بلدین که بیشتر مربوط به بحث آپلود و دانلود هستش .! راستش یه برنامه نوشتم که در یک جا آپلودانجام میده و در جای دیگه هم دانلود خوب برنامه کاملا درست نوشته شده و سالمه و رویداد اتمام دانلود و کار های دیگش... به درستی انجام میشه. ولی امروز روی اندروید 6 به بالا تست کردم دیدم نه دانلود و نه آپلودی ونه هیچ رویدادی........ انجام نمیشه!
      حالا موندم توش چیکار کنم دوستانی که میدونن لطفا راهنماییم کنن این مشکلو حل کنم با تشکر!
    • توسط batman1
      با سلام.
      این سورس کد نرم افزاری اجرای دستورات صوتی هست.
      مثلا میگید وای فای خاموش،وای فای رو خاموش میکنه یا...
      هم به فارسی و هم به انگلیسی
      یکی دیگه از ویژگی هاش هم،اینه که میتونید با استفاده از گفتار،پیامک رو بنویسید و خیلی راحت برنامه اون رو به شماره دلخواهتون ارسال میکنه.