رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
  • 0
salmana

چک کردن زمان مورد نظر

سوال

میخاستم ساعت مورد نظر رو چک کنم

مثال : ساعت 8 صبح که رسید یک توست مسج بده و ساعت 5 بعدازظهر رسید هم یک توست مسج بده . البته میخام این اتفاق همیشه بیافته

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

ما داخل بیسیک فور اندروید یه سرویس داریم که دقیقا کارش همینه که بیاد مخفی کارش اجرا بشه و با هر بار روشن کردن گوشی خودشو اجرا کنه

ما برای گرفتن ساعت دقیق از دستور زیر استفاده می کنیم :

DateTime.Time(DateTime.Now)

برای اضافه کردن سرویس به پروژه به صورت عکس زیر عمل کنید :

post-1-0-63765700-1463284484_thumb.jpg

حالا ما کاری که می خوایم رو داخل سرویس تعریف می کنیم و بقیه کارها رو سرویس انجام میده

دقیقا همون طور که شما گفتید من اومدم براتون همانند کاری که گفتید پروژه ای تهیه کردم تا بتونید راحت تر مطلبو درک کنید

البته هرجای این پروژه رو نفهمیدید حتما سوال بپرسید

شات از عملکرد پروژه :

post-1-0-65736000-1463284625_thumb.png

پروژه پیوست شد.

Time Servise.zip

لینک به ارسال
  • 0

ممنون ارل خان

از تایمر استفاده کردن یخورده ناحرفه ای تره چون منابع دستگاه گرفته میشه

فکر کنم با استفاده از برادکست ریسیور دینامیک - تایم تیک یه همچین چیزایی بشه انجام داد

تشکر از پاسخ شفافتون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط salmana
      کارایی: شما میخاین یک برنامه یادآوری بسازین.این برنامه یادآوری خودش دنیایی هست چون باهاش میشه هزاران برنامه ساخ مثلا: یاداور دارو<ساخت اذان گو و ...
      مثلا ما اگر بخایم هر روز ساعت 8 شب گوشی را به حالت بیصدا ببریم و ساعت 5 صبح هم از حالت بیصدا خارج کنیم چیکار میکنیم؟ با کدهای پایین راحت میشه اینها را ساخت. اگر میخایین این رو پیاد کنین در کد پایین اونجا که توست مسج دادم شما بیایین ساعت کنونی رو بگیرین و با اون مقدار خودتون مقایسه کنین هر گاه مثل هم شدن دستور انجام میگیره یعنی دستوری که خودتون دادین مثلا بیصدا کردن گوشی یا هر چیز دیگری

خیلی ها میمودن از روش تایمر استفاده میکردن که خیلی اشتباه بود و منابع کاربر را مصرف میکرد

دانلود کتابخانه
      توی اکتیویتی سرویس را استارت کنید

کدهای سرویس:
      #Region Service Attributes #StartAtBoot: False #End Region Sub Process_Globals Dim PNBroadcast As PNBroadcastReceiver End Sub Sub Service_Create End Sub Sub Service_Start (StartingIntent As Intent) PNBroadcast.Initialize("PNBroadcast") PNBroadcast.AddAction("android.intent.action.TIME_TICK") PNBroadcast.SetPriority(999) PNBroadcast.RegisterReceiver ToastMessageShow(DateTime.Time(DateTime.Now),True) End Sub Sub PNBroadcast_OnReceive(Action As String,keys() As String,Data As Object) If Action="android.intent.action.TIME_TICK" Then ToastMessageShow("به دقیقه بعدی رسیدیم",False) End If End Sub Sub Service_Destroy End Sub کد منیفیست (timtick اسم سرویس من هست و b4a.example هم اسم پکیج نیم من)
      AddServiceText(timtick,android:process=":b4a.example_background")