رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند

Recommended Posts

درود دوستان

شما برای این کار نیاز به کتابخانه   دارید که در لینک زیر قرار دادم :

http://basic4x.ir/topic/494-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-fabricview-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%B3%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/?p=1376

حالا با این سورس کد چیکار میشه کرد

با اضافه کردن رنگ های بیشتر به برنامه و شخصی سازی کردنش می تونید برنامه خوبی بنویسید

امیدوارم کاربرد خوبی داشته باشه

شات :

post-1-0-62557200-1465843203_thumb.png

سوالی بود در خدمتم

b4aFabricView.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از سورسی که گذاشتین  

کتابخونش رو نمیتونم دانلود کنم 
میگه ک شما دسترسی ندارین بهش
چیکار باید بکنم؟ :cray:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مطالب مشابه

• توسط mohammad1374
      سلام
      من یک اپلکیشن دارم که  از تایمر معکوس استفاده کردم و میخواهم وقتی تایمر به صفر رسید یک کد را اجرا کنه و من این کد رو بلدم اما مشکل بنده اینه که من میخواهم وقتی که کاربر از برنامه بیرون بیاد تایمر فعال باشد و به کارش ادامه بده و وقتی به صفر رسید به کاربر اعلان بده که وقتت تمام شده حتی اگه کاربر بیرون نرم افزار باشه!
      ممنون میشم که راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟
    • توسط mohammad1374
      سلام
      یه بازی آنلاین دارم که میخواهم یک هاست براش بخرم و میخواهم بعد از چند ماه این هاست رو به سرور تغییر میدم چون این بازی روی هاست جواب نمیده!
      سوال بنده اینه که وقتی هاست رو به سرور تغییر بدم مشکلی به وجود نمیاد؟
      و آیا ثبت اطلاعات در سرور به صورت همان هاست است یا فرق میکه،چون من تا حالا فقط با هاست سی پنل کار کردم و اطلاعات کافی با سرور ندرام؟
      میشه راهنمایی کنید؟