پرش به

• مهمان گرامی به انجمن برنامه نویسی بیسیک فور ایکس خوش آمدید برای استفاده از تمام امکانات انجمن لطفا ثبت نام کنید.
    تصویر

دیتابیس هاست

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    17 پاسخ برای این موضوع

#16 ارسالی پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ - ۰۱:۴۵:۲۸

salmana
    salmana
    +609
    • ıllı Helper Forum ıllı

• 313 ارسال
    • محل زندگی : بندرعباس بستک

مدال های کاربر

همون مثلا من الآن یک هاست xzn.IR را که رایگان بود ساختم بعد آپلود کردم دیتابیس حودم رو طبق آموزش شما رفتم تا ایجا که حله
    سپاس هاش رو هم دادم :)
    حالاموندم چطوری یک دکمه بجای عکس و متن بزارم مثل بازار! مثلا ما وقتی برنامه آپدیت می شه یک عکس و متن میاد و بعد از آن رویشان می توانیم کلیک کنیم حالا همین کلیک کردن رو چطوری درست کنم به صورتی که هر دفعه یک صفحه که تا بحال نساخته ام را بسازم و با کلیک بر روی دکمه ای که از هاست(همون دیتابیس) صفحه مورد نظر باز شه

بازم نقل قولم نکردی که(دکمه پاسخ) فعلا انجمن گزینه نام بردن نداره فعلا از همین روش استفاده کن. تا من در اعلانات متوجه بشم که شما با من هستید

در مورد سوالت اصلا نمیدونم چی میگی. بازار کجا دکمه را داخل دیتابیس گذاشته. اصلا دکمه فقط از طریق بیسیک خودش فقط میشه به برنامه اضاف کرد ولی متن و عکس میشه از دیتابیس گرفت و به دکمه(باتن) اضافه کرد.

راستش من نگرفتم که تو میخای چکار کنی. اگر دقیقتر بگی ممنونت میشم

اگر اشتباه نکنم شما میخاین هر بار برنامه اپدیت کردین پنلی با متن و عکس متفاوت برای کاربر بیاد:

صفحه همیشه یکی هست منتها متن و لینک عکسها فرق میکنه. و شما فکر میکنی صفحات جداگانه هست

شما از سایتهای ارایه دهنده پوش استفاده کن و خیال خودت را راحت کن سایت توسعه یار و پوشه مخصوص کار شماست

• Sina این پست را پسندیده است

کیف نرم افزار(33 برنامه کاربردی) را در بازار ببینید:

https://cafebazaar.i...ar.bastak/?l=fa

icon_kif.png

#17 ارسالی پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ - ۱۲:۰۹:۰۲

Sina
    Sina
    +470
    • ıllı Basic4X Moderator ılılı

• 377 ارسال

مدال های کاربر

شما الآن بازار رو باز کن نام برنامه هایی می بینید که می توانید رویشان کلیک کنید اما این برنامه ها افزوده می شوند و صفحه هایی اضافه می شوند که مخصوص همان برنامه است و هر روز صفحه ها زیاد می شوند زیرا برنامه ها زیاد می شوند پس
    ۱- چطور می توان عکس هایی ساخت که رویشان کلیک کرد؟
    ۲- چطور می توان وقتی روی عکس کلیک شد صفحه ای باز شد؟
    حالا من یک پیشنهاد دارم که یک صفحه (activity) بسازم و بگویم اگر روی عکسی کلیک شد بره دیتابیس مخصوص همان عکس را دانلود کند . به مثال زیر توجه کنید:
    ما یک activity داریم به نام barnameh حال می گوییم اگر روی هر عکسی که از دیتابیس می گیرد کلیک شد همان برنامه باز شود و اطلاعات آن صفحه را از dB .Mysite.IR/name akse klick shode بگیرد
    و این را هم بگویم که وقتی ما برنامه ای را در بازار باز می کنیم برای دانلود آن یک دکمه می بینیم این را چگونه می توانیم بسازیم
    منتظر کتابخانه های خوب با پیشوند ir باشید
    کتابخانه های در حال ساخت :
    Irmyket
    توضیحات بیشتر:
    دسترسی به همه مایکت ها از نظر برنامه یا مثلا آوردن بخش نظرات و بخشی که برنامه شما توی هر کدام از مایکت ها که باشد
    وضعیت : کامپایل گیری
    Irgps
    توضیحات بیشتر:
    گرفتن مکان شما از نظر شهر کشور و جمعیت و موقعیت های مکانی(lot , lat)
    وضعیت:درحال نوشته شدن (تحقیقات انجام شده)
    Irpardakht
    توضیحات بیشتر:پرداخت اینترنتی آنلاین که همان پرداخت درون برنامه است البته بدون نیاز به اپلیکیشن کمکی و با صود پانزده درصد
    نفرات لازم: به یک نفر که مسلط به پی اچ پی باشد و یک سایت داشته باشد
    سن بالای هجده سال
    وضعیت : کتابخانه بیسیک انجام شده فقط هاست لازم است
    Irmaterial
    توضیحات بیشتر: توضیحات در لینک زیر

وضعیت : بعضی اشکالات جزئی مانده است
    برنامه های در حال ساخت:
    کلاس درس
    توضیحات بیشتر :با کسانی که بیایند درمورد برنامه صحبت می کنم
    نفرات لازم : یک نفر برای طراحی UI یک نفر که مشخصات irpardakht را داشته باشد

#18 ارسالی پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ - ۱۶:۴۶:۵۶

Syed Esmaeil
    Syed Esmaeil
    +1308
    • ıllı Basic4X Moderator ıllı

• 975 ارسال
    • محل زندگی : تهران

مدال های کاربر

شما الآن بازار رو باز کن نام برنامه هایی می بینید که می توانید رویشان کلیک کنید اما این برنامه ها افزوده می شوند و صفحه هایی اضافه می شوند که مخصوص همان برنامه است و هر روز صفحه ها زیاد می شوند زیرا برنامه ها زیاد می شوند پس 
    ۱- چطور می توان عکس هایی ساخت که رویشان کلیک کرد؟
    ۲- چطور می توان وقتی روی عکس کلیک شد صفحه ای باز شد؟
    حالا من یک پیشنهاد دارم که یک صفحه (activity) بسازم و بگویم اگر روی عکسی کلیک شد بره دیتابیس مخصوص همان عکس را دانلود کند . به مثال زیر توجه کنید:
    ما یک activity داریم به نام barnameh حال می گوییم اگر روی هر عکسی که از دیتابیس می گیرد کلیک شد همان برنامه باز شود و اطلاعات آن صفحه را از dB .Mysite.IR/name akse klick shode بگیرد 
    و این را هم بگویم که وقتی ما برنامه ای را در بازار باز می کنیم برای دانلود آن یک دکمه می بینیم این را چگونه می توانیم بسازیم

این برنامه ای که شما مد نظرتونه باید بدید براتون کدنویسی کنن کم کم نزدیک 500  تا 1 میلیونتومن هم کمه کم برات آب میخوره فقط کد نویسیش نه هاستش

از هاست فری هم توقع نداشته باش که بخوای ابن عملیات رو روش انجام بدی ساسپنسد میکنه

اگر خواستی برات کدنویسی کنن چون پروگت خیلی محتوا و کدنویسی داره بنظرم آقا مجتبی قبول کنه اگر وقت داشته باشن

• salmana این پست را پسندیده است

فقط امام زمان (عج)

بر پدر و مادر کسی که با منبع کپی پست میکنه رحمت ...............

جهت سفارش هر گونه پروژه با من در ارتباط باشید.

CRYPT3R@

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
    انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
    انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس
    انتخاب رنگ منو ها
    Click To Disable Effects