• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
  • 0
koorosh

عضویت-ورود و داشبورد کاربری برای کاربر در برنامه آنلاین

سوال

سلام اساتید محترم

یک برنامه طراحی کردم که نیازمند ثبت کاربر هستش و وقتی کاربر ورود میکنه توی برنامه یکداشبور یا همون پروفایل کاربری به برنامه ی اون اضافه بشه و اطلاعات شخصی که توی بخش عضویت وارد کرده بود توی پروفایلش نمایش داده بشه که میخوام توی پروفایل عکس یا آواتار کاربر بشه وارد کنه البته ناگفته نمونه کاربر هم باید بتونه بصورت میهمان وارد برنامه بشه با این تفاوت که دیگه داشبورد نداره

لطفا لطفا لطفا کمکم کنید (برنامه آنلاینه)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

برای پاسخ به شما باید بگم شما باید وقتی لاگین درست بود (نام کاربری و رمز عبور درست بود)متغیر karbarha (هر اسمی می تونی بزاری ) برابر یک شه و توی قسمت داشبورد یک if می نویسی که اگر karbarha برابر یک بود بره دیتابیس مخصوص کاربر ها رو بگیره و برای هر کاربر رو که هنگام ثبت نام نام کاربری را پر کرده بره و همان را بگیره

خب برای این کار شما باید یک متغیر به نام username بسازبد و از نوع char بکنی و بگویی که username برابر است با نام کاربری حالا شما باید در هنگام ثبت آگهی بگویی که این را در قسمت همان کاربر در ذیتابیس بریزه و هنگام دیدن آگهی بره از دیتابیس اگهی های مخصوص همان کاربر رو بگیره برای این که کارت راهت شه واست یک مثال می زنم:

فکر کن نام من سیناست و هنگام ثبت نام نام کاربری خودم رو سینا می زارم

هنگام ورود وقتی توی editbox مخصوص نام کاربری برای ورود سینا می نویسم و اگر رمز عبورم هم درست بود متغیر username برابر سینا بشه حالا وقتی من در قسمت ثبت آگهی می روم و ثبت می کنم باید این رو به دیتابیس بفرستی و بگویی که یک ردیف به دیتابیس اضافه شه و جلوی اسم من (سینا) تبلیغات من هم بنویسه

پسند شده توسط koorosh و salmana

لینک به ارسال
  • 0

درود

شما با توجه به این سورس کد و php همراهش برنامه ای که گفتید رو می تونید به راحتی بنویسید

http://basic4x.ir/topic/97-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%AF-%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-basic4android-php/

کافیه قسمتی دیگه اضافه کنید برای ارسال اطلاعات بیستر که داخل جدولی که داخل دیتابیس هست هم فیلد ها رو باید اضافه کنید

سوال دیگه ای بود در خدمتم

پسند شده توسط koorosh

لینک به ارسال
  • 0

درود

شما با توجه به این سورس کد و php همراهش برنامه ای که گفتید رو می تونید به راحتی بنویسید

http://basic4x.ir/topic/97-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%AF-%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-basic4android-php/

کافیه قسمتی دیگه اضافه کنید برای ارسال اطلاعات بیستر که داخل جدولی که داخل دیتابیس هست هم فیلد ها رو باید اضافه کنید

سوال دیگه ای بود در خدمتم

داداش گلم دمت گرم خوبه ولی من در اصل صفحه عضویت و ورود رو طراحی کردم فقط منظورم اینه که مثل برنامه دیوار(اینو فقط به عنوان مثال گفتم) وقتی کاربر وارد برنامه میشه به عنوان میهمان هستش ولی به محض اینکه لاگین میکنه پروفایل یا یه صفحه داشبورد براش اضافه میشه توی برنامه که مثلا آگهی های ثبت شده از طرف اون توی برنامه علاقه مندی هایی که خودش انتخاب کرده یا اطلاعات کاربریش (مثل نام و شهر و چیزای دیگه) و....... به این داشبورد اضافه میشه که زمان ثبت نام خودش وارد کرده و وقتی آگهی  به برنامه اضافه میکنه میتونه از طریق برنامه رجوع کنه و ببینه که چی اضافه کردهو......... منظور من اینه حالا اگه میتونید کمکم کنید لطفا!!

پسند شده توسط viki0028 و H@mid.RS

لینک به ارسال
  • 0

متوجه منظورتون شدم

اگه جای به مشکل خوردید می تونیم رفعش کنیم در غیر این صورت دوستانی که تمایل دارند می تونند با شما همکاری کنن و سورس کد رو کامل کنید با همدیگر

موفق باشید

پسند شده توسط Sina، viki0028، koorosh و 2 کاربر دیگر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری