رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
salmana

خبرنامه (ارسال نوتیفیکیشن برای کاربر یا ارسال دستور مورد نظر)

Recommended Posts

ما از شیوه خبرنامه میاییم داخل گوشی کاربر و هر بلایی که بخاییم سر گوشی کاربر میاریم (البته باید از قبل تمهیدات اندیشه باشید)

روال کار: ما توی هاست یک فایل تکست میسازیم و بعد از اونجا متن و عبارات رو وارد میکنیم و توی گوشی کاربر اتفاق(مثلا نوتیفیکشن یا هر عملی) رخ میده

همانگونه که توی اموزش گفتم از این شیوه فقط خاص ارسال نوتیفیکیشن نیست.بلکه هرکاری میتونین بکنین

مثلا : میتونین از قبل توی برنامه تعریف کنین که اگر در مسیر فلان فایلی وجود داشت برنامه قفل بشه یا مثلا 100 سکه به کاربر بده.

حالا شما میاین از این روش استفاده میکنین. مثلا زمانی که دلتون خاست برنامه را قفل کنین میاین توی سرور تعریف میکنین که برنامه رو ببند

توی آموزشهای اینده خیلی حرفه ای تر براتون توضیح میدم

با این آموزشها و آموزشهای آینده میتونین خیلی پیشرفته برنامه تون رو مدیریت کنین.همچنین مدیریت تبلیغاتیتون رو هم خیلی پیشرفته تر از سایتهای ارایه دهنده اینگونه خدمات کنین.

با توضیحاتی که در آینده میدم باعث میشه که خیلی وقتا نیاز به آپدیت نداشته باشین .یعنی مثال پایین:

مثلا من میام توی برنامه از آدرس سایت ارایه دهنده هاست رایگان www.mysite.ir جهت بعضی فعالیتهام استفاده میکنم.حالا منه برنامه نویس از قبل حدس میزنم که احتمال داره این سایت دایمی نباشه و میام تمهیداتی می اندیشم و بعد از طریق این خبرنامه آدرس سایت جدید رو به جای آدرس قبلی میزارم دیگه نیازی نیست من برم آپدیت برای اینکار بدم

توی آموزشهای آتی اشاره کامل به این میکنم

همانگونه که مستحضرید بازار ارسال تبلیغات رو ممنوع کرده(دستش درد نکنه کار خوبی کرده) ولی من یک اموزشی میدم که شمامیتونین تبلیغ کنین و بازار هم نمیفهمه حتی خود کاربر هم نمیدونه از کجا داره تبلیغات میاد . بقول معروف نمیدونه از کجا داره چوب میخوره.خخخخخ

موفق باشین

دانلود سورس+آموزش

---------------------------------------------------------------------------

سورس بهینه  (از سورس بالا استفاده نکنید و از این سورس استفاده کنید ولی از آموزش بالا حتمن استفاده کنید)

آموزش مربوط به بهینه شدن

-----------------------------------------------------------

لینک آموزش تکمیلی

------------------------------------

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سپاس 

حرف نداشت 

فقط چطوری آیکون رو عوض کنیم برا Notify رو عوض کنیم و من میخوام یه سری بگم سایت رو باز کن و سری بعد میخوام بگم برو به اینک کانالم و سری بعد مثلا میخوام یه برنامم رو تو بازار باز کنه و تو هر سری میخوام یه آیکون بزارم برا Notify

دقیقا مثل همین سایتی که شما از Notify یاز کردید .

فقط اینجا شما داخل برنامه دستور رو دادید  ولی ما برنامه رو بدیم به طرف چطوری باید اینکار رو بکنیم 

همونطور که گفتم توی آموزش بعدی فول امکانات رو بهتون میگم. یعنی کنترل کامل تبلیغات و کنترل برنامه تون . خیلی ها از پوش به عنوان تبلیغات نوتیفیکیشنی استفاده میکنن ولی من به شما میگم1-تبلیغات حرفه ای:نوتیفیکیشن با انتخاب ایکن-تبلیغات تلگرامی-اینستاگرامی-باز کردن اینتنت های انواع مارکتها-بازکردن وبسایتها(خلاصه تمام تبلیغات رو میتونین بگیرین.یعنی اگر کسی تبلیغات باز کردن پیج اینستا داشت رو میتونین بگیرین.اگر تبلیغات کانال کسی میخاست رو میتونین بگیرین)  2-  مدیریت برنامه هاتون

معرفی سایت رایگان و نهایت استفاده رو ازش بردن.

آموزش بدست آوردن تعداد پوشی که به کاربر میرسه

اموزش تعداد پوشی که کاربر باز میکنه

و...

در فرصت مناسب براتون ضبط میکنم این آموزش را.فعلا مشکل ضبط فیلم دارم.چون اکثر موقع ها دوقلوهام پیشم هستن و نمیزارن رکورد کنم.خخخخخ

لینک به ارسال

خیلی خیلی ممنون از این اموزش های خوب اخیرتون

این دوقلو ها نمیخوابن بهشون بگین :secret2: :secret2: :secret2:

این قسمت تنظیم آیکون و لینک رو تکمیل کنین خیلی عالی میشه

بازم ممنونم

لینک به ارسال

ممنون عالی بود دستت تون درد نکنه مثل همیشه عالی بود

لینک به ارسال

لینک به ارسال

عالی بود استاد 
نتونستم اسپم نکنم چون این کار ارزش خیلی بالایی داره و امید وارام دوستان قدر بدونند
موفق و سلامت باشید همیشه

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید و تشکر

لینک به ارسال

.

لینک به ارسال

..

لینک به ارسال
در در 30 خرداد 1395 در 10:43، salmana گفته است :

ما از شیوه خبرنامه میاییم داخل گوشی کاربر و هر بلایی که بخاییم سر گوشی کاربر میاریم (البته باید از قبل تمهیدات اندیشه باشید)

روال کار: ما توی هاست یک فایل تکست میسازیم و بعد از اونجا متن و عبارات رو وارد میکنیم و توی گوشی کاربر اتفاق(مثلا نوتیفیکشن یا هر عملی) رخ میده

همانگونه که توی اموزش گفتم از این شیوه فقط خاص ارسال نوتیفیکیشن نیست.بلکه هرکاری میتونین بکنین

مثلا : میتونین از قبل توی برنامه تعریف کنین که اگر در مسیر فلان فایلی وجود داشت برنامه قفل بشه یا مثلا 100 سکه به کاربر بده.

حالا شما میاین از این روش استفاده میکنین. مثلا زمانی که دلتون خاست برنامه را قفل کنین میاین توی سرور تعریف میکنین که برنامه رو ببند

توی آموزشهای اینده خیلی حرفه ای تر براتون توضیح میدم

با این آموزشها و آموزشهای آینده میتونین خیلی پیشرفته برنامه تون رو مدیریت کنین.همچنین مدیریت تبلیغاتیتون رو هم خیلی پیشرفته تر از سایتهای ارایه دهنده اینگونه خدمات کنین.

با توضیحاتی که در آینده میدم باعث میشه که خیلی وقتا نیاز به آپدیت نداشته باشین .یعنی مثال پایین:

مثلا من میام توی برنامه از آدرس سایت ارایه دهنده هاست رایگان www.mysite.ir جهت بعضی فعالیتهام استفاده میکنم.حالا منه برنامه نویس از قبل حدس میزنم که احتمال داره این سایت دایمی نباشه و میام تمهیداتی می اندیشم و بعد از طریق این خبرنامه آدرس سایت جدید رو به جای آدرس قبلی میزارم دیگه نیازی نیست من برم آپدیت برای اینکار بدم

توی آموزشهای آتی اشاره کامل به این میکنم

همانگونه که مستحضرید بازار ارسال تبلیغات رو ممنوع کرده(دستش درد نکنه کار خوبی کرده) ولی من یک اموزشی میدم که شمامیتونین تبلیغ کنین و بازار هم نمیفهمه حتی خود کاربر هم نمیدونه از کجا داره تبلیغات میاد . بقول معروف نمیدونه از کجا داره چوب میخوره.خخخخخ

موفق باشین

دانلود سورس+آموزش

---------------------------------------------------------------------------

سورس بهینه  (از سورس بالا استفاده نکنید و از این سورس استفاده کنید ولی از آموزش بالا حتمن استفاده کنید)

آموزش مربوط به بهینه شدن

-----------------------------------------------------------

لینک آموزش تکمیلی

عالی

لینک به ارسال

شاید مشکل من از این مسیره باشه..ولی چیکارش کنم خب

URL = "http://www.talahost/notify/khabarname.txt"

تو نت هم که ادرسشو سرچ میکنم این پیغامو میده

Forbidden

You do not have permission to access this document.

Web Server at talahost.com

ولی آدرسی که شما گذاشتین رو سرچ میکنم، همون فایل خبرنامه رو نشون میده

باید یه هاستی برای خودت راه بندازی. این مسیر که خودت هم میبینی که مشکل داره و ارور بهت میده

لینک به ارسال

....

لینک به ارسال

مشکل همین جاست ک من هاست دارم و اجازه دسترسی نمیده، یعنی کاریش نمیشه کرد؟؟؟.هاست خودتونو از چ سایتی گرفتین منم برم همونجا بگیرم دیگه.اگه زحمتی نیست لینک اونجاییش که باید ثبت نام کنم رو بذارین

http://pishgamweb.net/

لینک به ارسال

ممنووون

لینک به ارسال

ارسال نوتیفیکیشن برای افزایش اعضای کانال جواب میده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط salmana
      شما قبل از هر چیز آموزش اولی را ببینید تا بهتر متوجه این بشین
      لینک آموزش قبلی

------------------------------------------------------------

توی این آموزش چیزی شبیه به عکس پایین ساختیم(البته از آموزش دیالوگ پژمان خان بهره جستم) و بعدش میاییم هربار متن و عکس رو تغییر میدیم. بعدش میاییم روی دکمه ورود کنترل میکنیم. یعنی اینکه هرباری که دستور دادین سایت موردنظر باز بشه. بار بعدی دستور میدین مثلا آدرس کانال یا گروه تلگرام باز بشه. یا ادرس صفحه ایسنتا باز بشه. انواع اینتنتهای مارکتها یعنی نظردهی و صفحه برنامه ها را باز کنید.

خلاصه با این اموزش میتونین هر تبلیغ شبکه اجتماعی رو بگیرین و در برنامه خود پیاده کنید

البته توی این اموزش که گفتم میتونین دستور بدین که مستقیم کانال موردنظرتون باز بشه. یا مستقیم بره صفحه توسعه دهنده باز بشه(یعنی بدون اینکه دیالوگ باز بشه یا بدون اینکه کاربر دخالت کنه)
      در این مورد خواهشا ایرانی بازی در نیارین که پدر ملت رو دربیارین.خخخخخ

من توی اموزش یک چیزی زیاد روش کلید نکردم.توی اسن اموزش همش از یک آدرس اینترنتی عکس استفاده کردم که شما میتونین هربار این ادرس عکس رو به دلخواه خودتون تغییر بدین.مثلا تبلیغ کانال تلگرام میگیرین و شما ادرس لینک اپلودی شکل مربوط به تلگرام بزارین و...

فقط شرمنده که حجم فیلم زیاد شد

اگر آموزش هم ضعیف دادم ببخشین. نه چون استاد هستم و نه هم هیچ وقت تاحالا فیلم آموزشی ساختم

لینک دانلود سورس تنها

لینک دانلود سورس+آموزش

آپدیت جدید خبرنامه(1395/4/16)

در این بخش ما اومدیم قابلیت دیالوگی به خبرنامه اضاف کردیم که موقع ارسال تبلیغ(دیالوگ) کاربر نمیفهمه که این دیالوگ مربوط به کدوم برنامه هست. یعنی دیگه ترسی از بازار هم نداریم چون کسی متوجه نمیشه این تبلیغ توسط چه برنامه ای ارسال شده........ بازم میگم از این تبلیغ زیاد استفاده نکنید و ایرانی بازی در نیارین لطفا
      دیالوگ در این روش مشابه مثل عکس بالاست فقط عکس نداره
      در این دیالوگ هم مثل دیالوگ اموزش قبلی همه اجزا و چیزها را کنترل میکنیم
      حذف شد

(14 تیر 96 )چون با استفاده از آموزشهای پایین خیلی ایرانی بازی در آوردین دیگه مجبور به حذفش شدم(الان خودم هم قربانی شدم و هر وقت نت فعال میکنم به 10 کانال رجوع داده میشم)

--------------------------------------------
      آموزش ساخت تماس با ما (آپدیت 24 تیر 95)

لینک سورس

لینک آموزش

آموزش ساده پیغام دادن برای کاربر در مورد آپدیت برنامه(آپدیت 31 تیر95)
      حذف شد

بدست آوردن تعداد پوش رسیده به دست کاربر + بدست آوردن تعداد پوش باز شده(آپدیت15مرداد95)

حذف شد

----------------------------------------------------
      خبرنامه بهینه شد(آپدیت 16 شهریور 95)

سورس پایین به دو صورت خلاصه واره : 1- کد نویسی جهت انجام عملیات خبرنامه 2- کدهای عملیاتی داخلش زیاد نداره
      یعنی اگر مثالهای بالا رو میخاین عملی کنین باید اونها رو توی سورس پایین پیاده سازی کنین

سورس بهینه 

آموزش مربوط به بهینه شدن
    • توسط H@mid.RS
      کتابخانه ساخت پوش نوتیفیکیشن  NotificationBuilder برای basic4android

NotificationBuilderLibFilesV3.zip
      NBDemo.zip