رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
salmana

خبرنامه (ارسال نوتیفیکیشن برای کاربر یا ارسال دستور مورد نظر)

Recommended Posts

درود بله جواب میده

بهتر از سرویس های داخلی استفاده کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط salmana
      شما قبل از هر چیز آموزش اولی را ببینید تا بهتر متوجه این بشین
      لینک آموزش قبلی

------------------------------------------------------------

توی این آموزش چیزی شبیه به عکس پایین ساختیم(البته از آموزش دیالوگ پژمان خان بهره جستم) و بعدش میاییم هربار متن و عکس رو تغییر میدیم. بعدش میاییم روی دکمه ورود کنترل میکنیم. یعنی اینکه هرباری که دستور دادین سایت موردنظر باز بشه. بار بعدی دستور میدین مثلا آدرس کانال یا گروه تلگرام باز بشه. یا ادرس صفحه ایسنتا باز بشه. انواع اینتنتهای مارکتها یعنی نظردهی و صفحه برنامه ها را باز کنید.

خلاصه با این اموزش میتونین هر تبلیغ شبکه اجتماعی رو بگیرین و در برنامه خود پیاده کنید

البته توی این اموزش که گفتم میتونین دستور بدین که مستقیم کانال موردنظرتون باز بشه. یا مستقیم بره صفحه توسعه دهنده باز بشه(یعنی بدون اینکه دیالوگ باز بشه یا بدون اینکه کاربر دخالت کنه)
      در این مورد خواهشا ایرانی بازی در نیارین که پدر ملت رو دربیارین.خخخخخ

من توی اموزش یک چیزی زیاد روش کلید نکردم.توی اسن اموزش همش از یک آدرس اینترنتی عکس استفاده کردم که شما میتونین هربار این ادرس عکس رو به دلخواه خودتون تغییر بدین.مثلا تبلیغ کانال تلگرام میگیرین و شما ادرس لینک اپلودی شکل مربوط به تلگرام بزارین و...

فقط شرمنده که حجم فیلم زیاد شد

اگر آموزش هم ضعیف دادم ببخشین. نه چون استاد هستم و نه هم هیچ وقت تاحالا فیلم آموزشی ساختم

لینک دانلود سورس تنها

لینک دانلود سورس+آموزش

------------------------------------

آپدیت جدید خبرنامه(1395/4/16)

در این بخش ما اومدیم قابلیت دیالوگی به خبرنامه اضاف کردیم که موقع ارسال تبلیغ(دیالوگ) کاربر نمیفهمه که این دیالوگ مربوط به کدوم برنامه هست. یعنی دیگه ترسی از بازار هم نداریم چون کسی متوجه نمیشه این تبلیغ توسط چه برنامه ای ارسال شده........ بازم میگم از این تبلیغ زیاد استفاده نکنید و ایرانی بازی در نیارین لطفا
      دیالوگ در این روش مشابه مثل عکس بالاست فقط عکس نداره
      در این دیالوگ هم مثل دیالوگ اموزش قبلی همه اجزا و چیزها را کنترل میکنیم
      حذف شد

(14 تیر 96 )چون با استفاده از آموزشهای پایین خیلی ایرانی بازی در آوردین دیگه مجبور به حذفش شدم(الان خودم هم قربانی شدم و هر وقت نت فعال میکنم به 10 کانال رجوع داده میشم)

--------------------------------------------
      آموزش ساخت تماس با ما (آپدیت 24 تیر 95)

لینک سورس

لینک آموزش

آموزش ساده پیغام دادن برای کاربر در مورد آپدیت برنامه(آپدیت 31 تیر95)
      حذف شد

بدست آوردن تعداد پوش رسیده به دست کاربر + بدست آوردن تعداد پوش باز شده(آپدیت15مرداد95)

حذف شد

----------------------------------------------------
      خبرنامه بهینه شد(آپدیت 16 شهریور 95)

سورس پایین به دو صورت خلاصه واره : 1- کد نویسی جهت انجام عملیات خبرنامه 2- کدهای عملیاتی داخلش زیاد نداره
      یعنی اگر مثالهای بالا رو میخاین عملی کنین باید اونها رو توی سورس پایین پیاده سازی کنین

سورس بهینه 

آموزش مربوط به بهینه شدن
    • توسط H@mid.RS
      کتابخانه ساخت پوش نوتیفیکیشن  NotificationBuilder برای basic4android

NotificationBuilderLibFilesV3.zip
      NBDemo.zip