رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
salmana

پوش اختصاصی با پنل موبایل آپدیت(1395/5/15)

Recommended Posts

شما قبل از هر چیز آموزش اولی را ببینید تا بهتر متوجه این بشین
لینک آموزش قبلی

------------------------------------------------------------

توی این آموزش چیزی شبیه به عکس پایین ساختیم(البته از آموزش دیالوگ پژمان خان بهره جستم) و بعدش میاییم هربار متن و عکس رو تغییر میدیم. بعدش میاییم روی دکمه ورود کنترل میکنیم. یعنی اینکه هرباری که دستور دادین سایت موردنظر باز بشه. بار بعدی دستور میدین مثلا آدرس کانال یا گروه تلگرام باز بشه. یا ادرس صفحه ایسنتا باز بشه. انواع اینتنتهای مارکتها یعنی نظردهی و صفحه برنامه ها را باز کنید.

خلاصه با این اموزش میتونین هر تبلیغ شبکه اجتماعی رو بگیرین و در برنامه خود پیاده کنید

البته توی این اموزش که گفتم میتونین دستور بدین که مستقیم کانال موردنظرتون باز بشه. یا مستقیم بره صفحه توسعه دهنده باز بشه(یعنی بدون اینکه دیالوگ باز بشه یا بدون اینکه کاربر دخالت کنه)
در این مورد خواهشا ایرانی بازی در نیارین که پدر ملت رو دربیارین.خخخخخ

من توی اموزش یک چیزی زیاد روش کلید نکردم.توی اسن اموزش همش از یک آدرس اینترنتی عکس استفاده کردم که شما میتونین هربار این ادرس عکس رو به دلخواه خودتون تغییر بدین.مثلا تبلیغ کانال تلگرام میگیرین و شما ادرس لینک اپلودی شکل مربوط به تلگرام بزارین و...

فقط شرمنده که حجم فیلم زیاد شد

اگر آموزش هم ضعیف دادم ببخشین. نه چون استاد هستم و نه هم هیچ وقت تاحالا فیلم آموزشی ساختم

push2.jpg

لینک دانلود سورس تنها

لینک دانلود سورس+آموزش

------------------------------------

آپدیت جدید خبرنامه(1395/4/16)

در این بخش ما اومدیم قابلیت دیالوگی به خبرنامه اضاف کردیم که موقع ارسال تبلیغ(دیالوگ) کاربر نمیفهمه که این دیالوگ مربوط به کدوم برنامه هست. یعنی دیگه ترسی از بازار هم نداریم چون کسی متوجه نمیشه این تبلیغ توسط چه برنامه ای ارسال شده........ بازم میگم از این تبلیغ زیاد استفاده نکنید و ایرانی بازی در نیارین لطفا
دیالوگ در این روش مشابه مثل عکس بالاست فقط عکس نداره
در این دیالوگ هم مثل دیالوگ اموزش قبلی همه اجزا و چیزها را کنترل میکنیم

حذف شد

(14 تیر 96 )چون با استفاده از آموزشهای پایین خیلی ایرانی بازی در آوردین دیگه مجبور به حذفش شدم(الان خودم هم قربانی شدم و هر وقت نت فعال میکنم به 10 کانال رجوع داده میشم)

--------------------------------------------
آموزش ساخت تماس با ما (آپدیت 24 تیر 95)

لینک سورس

لینک آموزش

آموزش ساده پیغام دادن برای کاربر در مورد آپدیت برنامه(آپدیت 31 تیر95)

حذف شد

بدست آوردن تعداد پوش رسیده به دست کاربر + بدست آوردن تعداد پوش باز شده(آپدیت15مرداد95)

حذف شد

----------------------------------------------------

خبرنامه بهینه شد(آپدیت 16 شهریور 95)

سورس پایین به دو صورت خلاصه واره : 1- کد نویسی جهت انجام عملیات خبرنامه 2- کدهای عملیاتی داخلش زیاد نداره

یعنی اگر مثالهای بالا رو میخاین عملی کنین باید اونها رو توی سورس پایین پیاده سازی کنین

سورس بهینه 

آموزش مربوط به بهینه شدن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی ممنون

خسته نباشین استاد

عاالی بود مثل همیشه

لینک به ارسال

با سپاس عالی بود 

:pardon:  :pardon:  :pardon:

فقط یه سوال در پست قبل پرسیدم گکفتی در پست بعد میگی هم من هم نسیم خانوم

آیکون n.Icon="icon" رو چطوری چنج کنیم

بی زحمت اون آموزشه کاربر نفهمه از کجا داره میاد دیالوگ رو هم بزار

ممنون و سپاس

واسه آیکون خود نوتیفیکیشن فقط میشه آیکنهایی را که از قبل توی پوشه object/res گذاشتی رو چنج بدی. یعنی نمیتونی آنلاین یک عکس رو تعریف کنیم و بعد به نوتیفیکیشن نسبت بدیم. این رو خود ارل هم گفته(حالا سایت پوشه چجوری این کارو میکنه نمیدونم)

اگر  قبل از کامپایل چنتا آیکون مشخص شده ای داشته باشی میتونی آنلاین هر بار هر کدوم که خاستی رو تغییر بدی

شما چنتا آیکون رو بزار توی مسیر Objects\res\drawable و حتمن حتمن تیک Read Only رو هم بزنید.

مثلا اسم آیکون شما هست basic4x.png باید برای انتخاب این آیکون بنویسید: 

n.Icon="basic4x"

اگر چنتا آیکون با اسم متفاوت داشته باشین هم میتونین با اموزش بالا بیایین هر بار یه آیکون رو فراخانی کنید.

ما توی اموزش 8 تا لاین تعریف کردیم. شما میتونین لاین 9 رو هم اضاف کنین. و توی لاین 9 مثلا بزارین basic4x

توی پروژه هم اینجوری مینویسین

n.Icon=line9

لینک به ارسال

با سپاس چرا این قسمت رو ارور میده ؟؟؟

به این صورتم کردم ارور داد باز

Dim ari As AriaLib
ari.NazarInCafebazaar(line3)

توی عکس که مشخصه ارورش چیه. ولی کد بالا درسته

بصورت بالا که نوشتی ارورش بفرست.

لینک به ارسال

متوجه منظورت نشدم برادر ؟؟؟ :sad1:  :sad1:  :sad1:

شما میگی کد رو بصورت پایین نوشتم و باز ارور داد. حاب ارور جدید بفرست.ببینیم چی شده

Dim ari As AriaLib
ari.NazarInCafebazaar(line3)

لینک به ارسال

بازار نه منظورم اینه که سورستون این قسمتش ارور میده 

با سپاس

بازار ننوشتم که نوشتم باز+ارور داد ..... خخخخخخخخخ

توی عکس خط 157 متغیر نوشتین  bazar ولی در خط 158 ari رو صدا کردین

آیا این رو به bazar اصلاح کردین؟

اگر کردین ارور جدید بفرستین

لینک به ارسال

حدس میزنم نسخه اریا لیبی که شما استفاده میکنین متد نظر دادن رو ساپورت نمیکنه. چون توی لاگ میگه (nazarincafebazar)اشتباه هست

لینک اریا لیب نسخه خودم

لینک به ارسال

من از آخرین ورژن یعنی 5 استفاده کردم

و ماله شما 2 

:DD:  :DD:  :DD:  :DD:

با کتابخانه من کارت راه افتاد؟

درضمن شرط این نیست که حتمن از این کتابخانه استفاده کنی که

نکته : شما بعد از کلمه bazar نقطه بزار و ببین که متدی به نام نظر در کافه بازار وجود داره.(احتمال داره نویسنده اش اسمش رو تغییر داده باش)

لینک به ارسال

الان که درست شد ولی اصلا ربطی به سه نقطه و پکیج نیم نداشت

همون ورژن ۲ رو میخواست

پی ام خصوصی رو هو درباره این آموزش چک کن

با سپاس

سید قاط میزنیا.خخخخ

من کی حرفی از پکیج نیم زدم

کی حرفی از 3 نقطه زدم.

یه جا حرف از نقطه زدم. که اونم گفتن چک کنین بعد از اینکه نوشتین bazar و بعدش هم نقطه نوشتین ببینین چه متدهایی داره. چون فکر میکنم که متد نظر دادن داشته باشه ولی اسمش یه ذره متفاوت باشه.چون منطقی نیست توی نسخه دو باشه ولی توی نسخه 5 که بالاتره نباشه

در ضمن پیغام

خصوصیت هم نیومده

لینک به ارسال

من این سورس رو اجرا کردم و ارور داد نیاز به دوتا لایبری داره

okio-1.4.0.jar

okhttp-2.4.0.jar

اینارم دانلود کردم و موقع خروجی گرفتن برنامه فورس کلوز میده

لینک به ارسال

من این سورس رو اجرا کردم و ارور داد نیاز به دوتا لایبری داره

okio-1.4.0.jar

okhttp-2.4.0.jar

اینارم دانلود کردم و موقع خروجی گرفتن برنامه فورس کلوز میده

ولله من همون سورس توی آموزش رو ارسال کردم.

شما همین سورس رو تست میکنین؟

دیباگ چی میگه؟

توی استارتر ببین ساب ارور برابر با فالس هست

لینک به ارسال

با سپاس

لطفا همونطوری که در انتهای آموزش گفتی و در پی ام خصوصی ادامه آموزش رو بزار که برا بسته شدن برنامه هم هم باز بتونیم پوش یا همون نوتی بفرستیم و کاربر متوجهه نشه کی داره میده 

ممنون

و سپاس

چشم

ان شالله فردا عصری ضبط میکنم

ولی باید آقا مجتبی تاییدیه بده که این شیوه تبلیغات آموزشش در سایت گذاشته بشه یا نه

شکر خدا حالا به قوه بازار از شر تبلیغات بی جنبه ای توسعه دهندگان راحت شدیم. و حالا من اگه این روش را پخش کنم دیگه روز از نو روزی از نو

اگر آقا مجتبی تاییدیه داد چشم

شرط هم دارم: شرطش اینه که دیگه ایرانی بازی در نیاریین(خخخخخخخخ)

لینک به ارسال

با سپاس

لطفا همونطوری که در انتهای آموزش گفتی و در پی ام خصوصی ادامه آموزش رو بزار که برا بسته شدن برنامه هم هم باز بتونیم پوش یا همون نوتی بفرستیم و کاربر متوجهه نشه کی داره میده 

ممنون

و سپاس

برای بسته شدن برنامه منظورت نفهمیدم؟

یعنی با سورس پیوستی اگر برنامه را از لیست برنامه های جاری ببندیم دیگه پوش ارسال نمیشه؟

اگر این منظورته که من سرویس را پایدار کردم و بازم پوش دریافت میشه که

لینک به ارسال

توی این آموزش چیزی شبیه به عکس پایین ساختیم(البته از آموزش دیالوگ پژمان خان بهره جستم) و بعدش میاییم هربار متن و عکس رو تغییر میدیم. بعدش میاییم روی دکمه ورود کنترل میکنیم. یعنی اینکه هرباری که دستور دادین سایت موردنظر باز بشه. بار بعدی دستور میدین مثلا آدرس کانال یا گروه تلگرام باز بشه. یا ادرس صفحه ایسنتا باز بشه. انواع اینتنتهای مارکتها یعنی نظردهی و صفحه برنامه ها را باز کنید.

خلاصه با این اموزش میتونین هر تبلیغ شبکه اجتماعی رو بگیرین و در برنامه خود پیاده کنید

البته توی این اموزش که گفتم میتونین دستور بدین که مستقیم کانال موردنظرتون باز بشه. یا مستقیم بره صفحه توسعه دهنده باز بشه(یعنی بدون اینکه دیالوگ باز بشه یا بدون اینکه کاربر دخالت کنه)

در این مورد خواهشا ایرانی بازی در نیارین که پدر ملت رو دربیارین.خخخخخ

من توی اموزش یک چیزی زیاد روش کلید نکردم.توی اسن اموزش همش از یک آدرس اینترنتی عکس استفاده کردم که شما میتونین هربار این ادرس عکس رو به دلخواه خودتون تغییر بدین.مثلا تبلیغ کانال تلگرام میگیرین و شما ادرس لینک اپلودی شکل مربوط به تلگرام بزارین و...

فقط شرمنده که حجم فیلم زیاد شد

اگر آموزش هم ضعیف دادم ببخشین. نه چون استاد هستم و نه هم هیچ وقت تاحالا فیلم آموزشی ساختم

push2.jpg

لینک دانلود سورس تنها

لینک دانلود سورس+آموزش

لینک آموزش قبلی

سلام داداش 

آموزشت عالی بود بعید می دونم کسی همچین آموزشی رو داده باشه

ولی من یه مشکلی دارم برنامه بدون ارور کامپلت می شه ولی وقتی اجرا میشه هیچ نوتیفیکیشنی نمیاد اینم اسکرین شات از نوت 

http://s6.picofile.com/file/8258142726/2016_06_30_22_17_09_Greenshot.png

بنظرت مشکلش کجاست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنی 

بازم تشکر

لینک به ارسال

سلام داداش 

آموزشت عالی بود بعید می دونم کسی همچین آموزشی رو داده باشه

ولی من یه مشکلی دارم برنامه بدون ارور کامپلت می شه ولی وقتی اجرا میشه هیچ نوتیفیکیشنی نمیاد اینم اسکرین شات از نوت 

http://s6.picofile.com/file/8258142726/2016_06_30_22_17_09_Greenshot.png

بنظرت مشکلش کجاست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنی 

بازم تشکر

یا ادرس فایل تکستی که در هاستت هست رو به سورس ندادی یا اشتباه دادی.

یا آدرس عکست اشتباه هست.

شما میتونی در بخش های مختلف  لاگ بزاری و ببینی تا چه سابی رویدادها اتفاق میافته. اگر لا گ بلد نیستی میتونی توی هر سابی توست مسج بزاری و ببینی که تا کجا داره رویدادها اتفاق میافته

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط salmana
      ما از شیوه خبرنامه میاییم داخل گوشی کاربر و هر بلایی که بخاییم سر گوشی کاربر میاریم (البته باید از قبل تمهیدات اندیشه باشید)

روال کار: ما توی هاست یک فایل تکست میسازیم و بعد از اونجا متن و عبارات رو وارد میکنیم و توی گوشی کاربر اتفاق(مثلا نوتیفیکشن یا هر عملی) رخ میده

همانگونه که توی اموزش گفتم از این شیوه فقط خاص ارسال نوتیفیکیشن نیست.بلکه هرکاری میتونین بکنین
      مثلا : میتونین از قبل توی برنامه تعریف کنین که اگر در مسیر فلان فایلی وجود داشت برنامه قفل بشه یا مثلا 100 سکه به کاربر بده.
      حالا شما میاین از این روش استفاده میکنین. مثلا زمانی که دلتون خاست برنامه را قفل کنین میاین توی سرور تعریف میکنین که برنامه رو ببند

توی آموزشهای اینده خیلی حرفه ای تر براتون توضیح میدم
      با این آموزشها و آموزشهای آینده میتونین خیلی پیشرفته برنامه تون رو مدیریت کنین.همچنین مدیریت تبلیغاتیتون رو هم خیلی پیشرفته تر از سایتهای ارایه دهنده اینگونه خدمات کنین.

با توضیحاتی که در آینده میدم باعث میشه که خیلی وقتا نیاز به آپدیت نداشته باشین .یعنی مثال پایین:

مثلا من میام توی برنامه از آدرس سایت ارایه دهنده هاست رایگان www.mysite.ir جهت بعضی فعالیتهام استفاده میکنم.حالا منه برنامه نویس از قبل حدس میزنم که احتمال داره این سایت دایمی نباشه و میام تمهیداتی می اندیشم و بعد از طریق این خبرنامه آدرس سایت جدید رو به جای آدرس قبلی میزارم دیگه نیازی نیست من برم آپدیت برای اینکار بدم

توی آموزشهای آتی اشاره کامل به این میکنم

همانگونه که مستحضرید بازار ارسال تبلیغات رو ممنوع کرده(دستش درد نکنه کار خوبی کرده) ولی من یک اموزشی میدم که شمامیتونین تبلیغ کنین و بازار هم نمیفهمه حتی خود کاربر هم نمیدونه از کجا داره تبلیغات میاد . بقول معروف نمیدونه از کجا داره چوب میخوره.خخخخخ

موفق باشین

دانلود سورس+آموزش
      ---------------------------------------------------------------------------
      سورس بهینه  (از سورس بالا استفاده نکنید و از این سورس استفاده کنید ولی از آموزش بالا حتمن استفاده کنید)

آموزش مربوط به بهینه شدن

-----------------------------------------------------------
      لینک آموزش تکمیلی
      ------------------------------------