• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند

46 ارسال در این موضوع قرار دارد

درود

تا جایی که من میدونم این کتابخونه امکان تغییر سایز نوشته نداره

پسند شده توسط arastooms

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مطالب مشابه

• توسط mostafa-gh
      سلام دوستان
      من وقتی کد های زیر رو در Activity_Create منوی اصلی برنامه قرار میدم بدون مشکل کار میکنه(برای افزودن آیکون به آکشن بار)

Dim ABHelper As ACActionBar ActionBar.SetAsActionBar ABHelper.Initialize Dim xml As XmlLayoutBuilder Dim bd As BitmapDrawable bd = xml.GetDrawable("ic_favorite_border_black_24dp") Activity.AddMenuItem3("like", "Menu", bd.Bitmap, True) ABHelper.ShowUpIndicator = True حالا من میام اونا رو در Activity_Create صفحه مطالب قرار میدم و ارور میده

کد های Activity_Create صفحه اصلی(جایی که کد هایی که در بالا بهش دادم درست کار میکنه):
      Activity.LoadLayout("asli") pContent.LoadLayout("page") ActionBar.SetAsActionBar Pushe.initialize() ActionBar.Title = "کودک من" samim = Typeface.LoadFromAssets("Samim.ttf") SetTypeface(ActionBar,samim,2.6%x) Button1.Typeface = samim Button1.TextSize = 3%x Button2.Typeface = samim Button2.TextSize = 3%x Button3.Typeface = samim Button3.TextSize = 3%x Button4.Typeface = samim Button4.TextSize = 3%x Button5.Typeface = samim Button5.TextSize = 3%x ActionBar.Color = Colors.rgb(0, 151, 167) ActionBar.TitleTextColor = Colors.White Dim ABHelper As ACActionBar ActionBar.SetAsActionBar ABHelper.Initialize Dim xml As XmlLayoutBuilder Dim bd As BitmapDrawable bd = xml.GetDrawable("ic_favorite_border_black_24dp") Activity.AddMenuItem3("like", "Menu", bd.Bitmap, True) ABHelper.ShowUpIndicator = True کد های Activity_Create صفحه مطالب(جایی که کد هایی که در بالا بهش دادم خطا میده):
      ProgressDialogShow("درحال بارگذاری...") Activity.LoadLayout("asli") pContent.LoadLayout("main1") samim = Typeface.LoadFromAssets("Samim.ttf") ActionBar.Color = Colors.rgb(0, 151, 167) ActionBar.TitleTextColor = Colors.White Dim ABHelper As ACActionBar ActionBar.SetAsActionBar ABHelper.Initialize Dim xml As XmlLayoutBuilder Dim bd As BitmapDrawable bd = xml.GetDrawable("ic_favorite_border_black_24dp") Activity.AddMenuItem3("like", "Menu", bd.Bitmap, True) ABHelper.ShowUpIndicator = True sql.Initialize(File.DirInternal , "koodak.sqlite" , True) Dim Cur As Cursor Cur = sql.ExecQuery("select * from posts") Cur.Position = asli.megdar label1.text = Cur.GetString("text") ActionBar.Title = Cur.GetString("name") SetTypeface(ActionBar,samim,2%x) ProgressDialogHide مشکل از همون کد هایی که در اول پست دادم اما نمیدونم چرا ارور میده.
      لطفا مشکلم رو حل کنید .
    • توسط amir386
      سلام دوستان . میخواستم موقعی که تماس گرفته میشه و یا کسی باهامون تماس میگیره و پاسخ میدیم... شماره و نامش رو همون لحظه بگیریم . برای اینکار چی باید کنم؟ خیلی ممنون اگه زود تر پاسخم رو میدید...
    • توسط amir386
      سلام دوستان گل .
      یه مشکلی پیش اومده اونم اینکه یه فایل php نوشتم که داخل هاست سرورم با اسمی که از طریق برنامه اندروید b4a ارسال میکنه پوشه ای ایجاد میکنه . حالا این اسم پوشه خودش از یه فایلی گرفته میشه که با همون httpjob اجرا میشه  و داخل رویداد باید پوشه ایجاد شه . منتها نمیدونم چرا به جای ساخت یه پوشه تعداد زیادی میسازه گاهی ده تا گاهی صد تا گاهی شانسی یکی . این یعنی رویداد عملیات httpjob زیاد انجام میشه که این همه ایجاد میکنه.. چی کنم که یک بر اجرا بشه>؟؟