پرش به

• مهمان گرامی به انجمن برنامه نویسی بیسیک فور ایکس خوش آمدید برای استفاده از تمام امکانات انجمن لطفا ثبت نام کنید.
    تصویر

کیف نرم افزار(33 برنامه کاربردی)

کیف نرم افزار کیف نرم افزار

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    5 پاسخ برای این موضوع

#1 ارسالی سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ - ۱۵:۵۸:۵۷

salmana
    salmana
    +607
    • ıllı Helper Forum ıllı

• 312 ارسال
    • محل زندگی : بندرعباس بستک

مدال های کاربر

به نام الله

کیف نرم افزار شامل 33 نرم افزار کاربردی به شرح ذیل می باشد :

(از این 33 نرم افزار فقط 4 بخش آن رایگان هست یعنی بخش خرید شارژ-بخش خرید بسته-بخش چراغ قوه و بخش انواع تماس مسدودی و مابقی پولی اند و با پرداخت 5 هزار تومان تمام بخش ها به روی شما باز میشوند)

1- قفل تماس خروجی: با شماره گیری عدد 11 تماس خروجی قفل میشه و هر کس می خواهد تماس بگیرد مشغولی می خورد اگر طرف پرسید چرا اینطوره شما راحت بگید حتما شبکه خراب هست و طرف شک هم نمیکنه ولی شما می دانید که با شماره گیری عدد12 قفل باز میشه(این اعداد در تنظیمات قابل تغییر هست)

2- قفل تماس وردی : این بخش واقعا بینظیره چون مشابه ان را من ندیدم تا حالا . یک برنامه مشابه ایرانی دیده ام که هنگام تماس قفل میاد و راحت با زدن دکمه هوم باز میشد ولی ماله بنده امنتیش کامله.درضمن من این قفل رو بصورت الگو درست کردم تا کسی هم بهتون شک نکنه یعنی هنگام تماس فقط صفحه سفیدی مشاهده میشه و هر کسی ببینه فکر میکنه گوشیتون هنگ کرده.درضمن در این روش شماره تماس گیرنده هم مخفی هست و این هم یک مزیتی هست و کسی نمیتونه فضولی کنه وقتی گوشیتون جای شلوغی افتاده باشه

3-قفل اعلانات : خیلی از گوشیها هنگام قفل هم میشه اعلانات رو با انگشت از بالا به پایین کشید و به اطلاعات صاحب گوشی پی برد مثلا توی اعلانات پیام های شبکه مجازی و ... قابل دیدن هست ولی با این بخش میشه قفل کرد و کسی نتونه به اعلانات گوشیتون سرک بکشه

4-پیامک یار : شما برای سری کارها رمز مشخص میکنید و هر وقت خاستید از آنها استفاده میکنید. مثلا گوشیتون توی خونه جا انداخیتن و از گوشی دوستتون رمزی مثلا 1111 را به گوشیتون اس ام اس بفرستین و گوشیتون خودبخود به روی گوشی دوستتون دایورت میشه. با ارسال رمزی مثلا2222 به گوشیتون میتونین گوشیتون رو صدادار کنید(واسه وقتی که گوشیتون گم شده و بیصداست خوبه).با ارسال رمزی به گوشیتون اون رو بیصدا کنید(واسه زمانی که گوشیتون توی اتقاق خواب بچه ها یا جاهایی که نباید صدادار باشه هست خوبه).همچنین میتونین با ارسال رمز مشخص شده گوشیتون شروع به ضبط صدا بکنه یا بعدش با ارسال رمزی ضبط صدا را توقف کنین.

5-سایلنت شو: چنتا شماره مزاحم در این لیست قرار بدید و هنگام تماس دیگه گوشیتون بیصدا میمونه(بعضی آدما هستن رو مخن و 24 ساعت تماس میگیرین و نمیشه روشون قطع کرد و نمیشه توی لیست سیاه برد و ناراحت میشن پس بهترین روش همینه)

6- سایلنت گریز:چنتا شماره مهم توی لیست مشخص کن و هنگام تماس دیگه اگر گوشیتون هم روی حالت بیصدا باشه ولی بازم به صدا در میاد(اگه ترسی دارین مبادا شماره مهمی را از دست بدین این قابلیت خوبیه)

7- تماس یادداشتی : قصد دارین وقتی که یک نفرخاص باهاتون تماس میگیره یک چیزی بهش بگید ولی آدم فراموش کاری هستین خاب برین به این بخش شماره طرف رو بده و متن یادداشتی رو هم وارد کن و حالا هر وقت با هم تماس داشتین اون متن براتون توی کادری میاد

8-مخاطبین محرمانه: در این بخش میتونین شماره های محرمانه خود را ثبت کنین

9-جاسوس تماس: با فعال کردن این بخش میتونین کسانی که با گوشیتون تماس میگیرن کنترل کنید.اگر طرف اون شماره را حذف کرد بازم در لیست این بخش با مشخصات(شماره طرف,زمان و مدت مکالمه) ثبت می شود.

10-تماس خاص: اگر با کسی در طول روز زیاد تماس میگیرین میتونین شماره اش را در این بخش وارد کنید و با تکان دادن گوشی شروع به زنگ زدن به فرد موردنظر میکنه( حتی در حالت خاموش  بر خلاف نرم افزارهای موجود که در این حالت کار نمیکنن).یه قابلیت منحصر بفرد هم بهش اضاف کردم که با تیک زدنش دیگه وقتی گوشیتون توی جیب شلوارتونه و تکان هم میخوره بازم تماس گرفته نمیشه(این بخش هم در نرم افزارهای مشابه ندیدم)

11- لیست سیاه : چنتا شماره فضول و مزاحم بزار داخلش و دیگه موقع تماس براشون مشغولی میخوره ولی برای شما نوتیفیکیشن از اون شخص براتون میاد(اگرم خاستین میتونین نوتیفیکیشن رو غیرفعالش کنین)

12-انواع مسدودی تماس:1-در دسترس نمی باشد2-خاموش می باشد3-کد اشتباه هست4-درشبکه موجود نمی باشد

و بخشی دیگه به نام رد تماس کلی: برای طرف مشغولی میخوره و برای شما نوتیفیکیشن میاد و به هر کدومش که دوست داشتین میتونین زنگ بزنین

13-عکس نوشته: هرتعداد عکس که میخاین میتونین توی این بخش وارد کنید(اکثر نرم افزارها فقط یک عکس میشه انتخاب کرد). متن خود رابه عکسها اضاف کنین و افکت به عکسهاتون بدین و کلی تنظیمات دیگه

14-پلاکیاب حرفه ای:سرچ براساس شهر,استان,حرف و کد پلاک

15-آموزش فعال سازی داده اینترنت

16-رفع ریپورت تلگرام:در این بخش کار شاخی انجام نمیدیم فقط شماره شما را میگیریم و متن انگلیسی مبنی بر خارج سازی شما از ریپورت به ایمیل تلگرام ارسال میکنیم(ما اینجا بلوف نمیزنیم و بگیم فلان و فلان.خخخخخ)

17- بلوک پیام های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

18- دایورت حرفه ای :در چهار حالت گوشیتون رو میتونی به شماره کسی دیگه دایورت کنین.البته میتونین وضعیت هر بخش را هم کنترل کنین. یک کدی هم توی راهنماش دادم که واقعا امروزا کاربردیه(دیدین طرف در دسترس نباشه میگه گوشی موردنظر در شبکه موجود نیست و یا امثال اینها. خاب با زدن یک کدی این مشکل رفع میشه)

19-بارکد ساز-کیوآرساز-بارکدخوان-کیوآر خوان

20- ضبط صوت : تنها خاصیتش اینه که دیگه میدونین صوت ذخیره شده کجاست.چون ضبط صوت پیشفرض خیلی ها نمیدونن کجا ذخیره میشه

21-تماس فلشی: میتونین موقع تماسی که براتون میاد فلش گوشی هم براتون روشن و خاموش بشه و با کلی تنظیمات فلش منجمله دادن لیست مشخص یا اینکه برای همه افراد فلش زده بشه ( برای زمانی که گوشیتون رو بیصداست و ویبره هم خاموش هست خوبه. دیگه متوجه تماس میشین_قابلیت بعدی این هست که مثل گوشی آیفون خاص و مجلسی باشین)

22- پیامک فلشی: هر وقت براتون پیامک اومد فلش میزنه

23-ضبط مکالمه : هنگام مکالمه گوشیتون روی حالت بلندگو بزارین تا با کیفیت بهتری براتون ضبط کنه(هر چند که ضبط مکالمه در اندروید هیچ وقت دلچسب نیست فقط درحد رواج)

24- کوتاه کننده لینک: لینک بزرگ بهش بده لینک کوتاه بگیر(امروزا مخصوص تلگرام هست که نمیشه با لینک اصلی تلگرام در واتساپ تبلیغ کرد به راحتی میتونین لینک تلگرام را به لینک کوتاه تغییر چهره بدین و در واتساپ پخش کنید)

25- دریافت خلافی با جزیات کامل (آنلاین)+دریاف خلافی (آفلاین)+دریافت شناسه پرداخت خلافی خودرو+استعلام نمره منفی راننده (آنلاین) +استعلام نمره منفی راننده (آفلاین)+پرداخت خلافی (آنلاین)

26-پرداخت قبوض بصورت دستی یا بارکد + هنگام آمدن قبض همراه اولتون هم نوتیفیکیشن براتون میاد که با لمسش راحت میتونین پرداختش کنین

27-تنظیم مودم ADSL : ما در اینجا فقط دو تا مودم معروف تندا و تی پی لینک رو آموزش دادیم

28-ارسال برنامه ها: هر برنامه ای را که نصب کردی رو میتونی برای دوستتون بفرستین(علاوه بر ارسال میتونین برنامه مورد نظر را بعد از سرچ کردن بازش کنید یا حذفش کنید یا یک نسخه بکاپ ازش بگیرید)

29-خرید شارژ هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین

30- خرید بسته های همراه اول و ایرانسل با یک دکمه

31_چراغ قوه

32-سلفی در شب: در شب که هوا تاریک هست با این بخش میتونین عکس قابل قبولی بگیرید(حرفه ای که نمیشه فقط رواج میده)

33-مترجم آنلاین

حرف آخر:

* در منوی بغلی این نرم افزار بخشی به عنوان قفل هم گذاشتم تا اگر خواستین برنامه رو قفل کنین

* هدفم از اینکه درون پرداخت کردم و مستقیم پولی نکردم این بود که گفتم شاید هنگام اجرای اولیه روی گوشی خاصی خطای فورس کلوز داد(روی گوشیهای متفاوتی که تست کردم با این خطا روبرو نشدم. چون این ارور خیلی شایع هست گفتم کار از محکم کاری عیب نمیکنه)

* مدت ساخت این برنامه هم 9 ماه صرف شده (چون دست تنها بودم)

--------------------------

همانگونه که میدانید اندروید نسخه های مختلفی داره چون شرکتهای متفاوتی وجود داره این یعنی اینکه هر کدوم ساز خودشون رو میزنن و این عمل باعث شده که کار برنامه نویسها را بسیار سخت کنه.این برنامه کاربردی می باشد و با سخت افزار گوشیتون در ارتباطه و با وجود اندرویدهای محتلف احتمال داره مثلا بخشی از این برنامه ام روی بخش اندکی از گوشیها جواب نده.یعنی من نمیتونم قول بدم که 100 درصد بخش ها روی 100 درصد گوشیها جواب بده.مثلا احتمال داره یکی از این بخشها روی یک گوشی خاص جواب نده.وبنده هم تا تونستم روی گوشیهای مختلفی تست کردم و رفع عیب کردم.در آخر بگم که گوشی های هواووی هنگام نصب وقتی نصبش تموم میشه چنتا تیک هست واسه اضافه کردن دسترسی که حتمن اون دسترسی را تیک بزنن تا نرم افزارم بخوبی فعالیتهاش رو انجام بده

اگر عمری و توانی باقی موند نرم افزارهای بیشتری به این پکیج اضافه میکنم

موفق باشین و در پناه الله

kif1.jpg

لینک دانلود در کافه بازار

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

• H@mid.RS, Syed Esmaeil, 2pac و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

کیف نرم افزار(33 برنامه کاربردی) را در بازار ببینید:

https://cafebazaar.i...ar.bastak/?l=fa

icon_kif.png

#2 ارسالی سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ - ۱۷:۰۰:۵۴

Syed Esmaeil
    Syed Esmaeil
    +1301
    • ıllı Basic4X Moderator ıllı

• 971 ارسال
    • محل زندگی : تهران

مدال های کاربر

با سلام و سپاس 

به به 

بنظر بنده برای بچه های سایت لایسنس چند روزه بزار تمام آیتم ها رو هم باز کنم نظرات و پیشنهادات رو بتونی بشنوی

با سپاس

• salmana و 2pac این پست را پسندیده است

فقط امام زمان (عج)

بر پدر و مادر کسی که با منبع کپی پست میکنه رحمت ...............

جهت سفارش هر گونه پروژه با من در ارتباط باشید.

CRYPT3R@

#3 ارسالی سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ - ۱۷:۳۳:۵۶

salmana
    salmana
    +607
    • ıllı Helper Forum ıllı

• 312 ارسال
    • محل زندگی : بندرعباس بستک

مدال های کاربر

توی برنامه ام بود.

ان شالله میزارم

• H@mid.RS, Syed Esmaeil و 2pac این پست را پسندیده است

کیف نرم افزار(33 برنامه کاربردی) را در بازار ببینید:

https://cafebazaar.i...ar.bastak/?l=fa

icon_kif.png

#4 ارسالی سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ - ۲۲:۱۴:۴۸

m007moh
    m007moh
    +327
    • ıllıllı Basic4X User ıllıllı

• 154 ارسال

مدال های کاربر

واقعا خسته نباشید نوشتن ی اینچنین برنامه ای حوصله قوی میخواد

فقط کاش بیشتر رو دیزاینش کار میکردید اینجوری زحمتتون ضایع میشه فک کنم هنوزم دیر نیس 

یه طراحی و دیزاین حرفه ای براش تهیه کنید تاثیرش رو تو فروش میبینید

• H@mid.RS, Syed Esmaeil, salmana و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

#5 ارسالی سه شنبه ۲۹ تير ۹۵ - ۲۲:۳۶:۴۶

H@mid.RS
    H@mid.RS
    +1874
    • Administrator

• 956 ارسال
    • محل زندگی : نیشابور
    • تلگرام : Basic4X@

مدال های کاربر

درود سلمان

برنامه ای با ارزش هست چون وقت زیادی روش گذاشتی تا به اینجا برسه

من 5 ستاره دادمش البته به قول کافه بازاریا 1000 تا ستاره هم کمشه

موفق باشی

• Syed Esmaeil, salmana, 2pac و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

jg_4ng.png

:bye:

instaaa_copy.png

#6 ارسالی چهارشنبه ۳۰ تير ۹۵ - ۱۴:۳۴:۳۰

ali.1020
    ali.1020
    +156
    • ██████████ %100

• 133 ارسال

مدال های کاربر

برنامه خوبیه 

من نمیگم فلان گرافیک کار کن اشکال های که فقط از ظاهر برنامه دیدم میگم

1- ترکیب رنگ قهوای با آیکون ها سیاه اصلا جالب نیست یا بکگراند رنگشو عوض کنید یا رنگ آیکون رو به سفید تغییر بده 

2- بعضی از ایکون ها فلته بعضی 3d بعضیاش که نگو انگاری با پینت درست شدند 

3- آیکون خود برنامه هم.. چیزی نگم بهتره بیشتر آدم یاده درس مشق میندازه تا چیز دیگه 

ببخشید اینجوری نقد کردم الیته به شما حق میدم وقتی دیدم گفتی 9ماه یه نفره میفهمم که زجری کشیدی تا تموم بشه 

در کل خیلی خوبه 

موفق باشید

• salmana, طاها الیاس زاده و Nayab_Design این پست را پسندیده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

تغییر Layout ایندکس انجمن
    انتخاب فونت دلخواه
    انتخاب رنگ عناصر
    123456789101112131415
    انتخاب عکس به عنوان پس زمینه
    انتخاب پترن به عنوان پس زمینه
    انتخاب رنگ پس زمینه ایندکس