رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند

Recommended Posts

میدونین که ضبط مکالمات در اندروید هیچ وقت دل نشین نمیشه.و ضبط مکالمات با استفاده از همون ضبط صوت درست میکنن.پس موقع ضبط مکالمات باید صدای تلفن روی بلندگو باید بکینم تا صدا فردموردنظر ضبط بشه در نتیجه کیفیت خیلی پایین میاد.

من تاحالا چندین برنامه ضبط مکالمه از بازار دان کردم و همشون اینطور بود. یکیش رو تست کردم متفاوت بود و با فعال کردن گزینه یک طرفه بدون نیاز به حالت بلندگو با کیفیت خوب ضبط میکرد. البته در این حالت صدای خودت ضبط نمیکرد. روی حالت دوطرفه که میزاشتم دیگه کیفیتش بیخود میشد

چون درخواستی دوستان بود این آموزش رو براش ساختم

نکته: توی استارتر حتما فالس بزار و گرنه خطای توقف میخوری.البته توی سورس خودم فالس کردم(چون من کدها رو از پروژه خودم کپی پیست کردم یه جا حتمن اشتباه نوشتم.پس یا توی استارتر فالس بزار یا ببین کجا اشتباه نوشتم و خودت درستش کن)

1440856396_call-recorder-pro-logo.png

لینک سورس

لینک آموزش تصویری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهندس یه نگا به سورس بنداز پوشه خالیه درستش کن ممنون

خیلی عجیبه وقتی همینطوری و در حالت فشرده باز میکنیم توش خالیه وقتی اکسترکت میکنیم یه پوشه با نام عجیب اکسترکت میشه وقتی هم باز میکنیم سورس رو میبینیم.

ولی خاب سورس جدید میزارم

http://s2.picofile.com/file/8261139534/%D8%B6%D8%A8%D8%B7_%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%87.rar.html

لینک به ارسال

خیلی عجیبه وقتی همینطوری و در حالت فشرده باز میکنیم توش خالیه وقتی اکسترکت میکنیم یه پوشه با نام عجیب اکسترکت میشه وقتی هم باز میکنیم سورس رو میبینیم.

ولی خاب سورس جدید میزارم

http://s2.picofile.com/file/8261139534/%D8%B6%D8%A8%D8%B7_%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%87.rar.html

بسیار عالیه

چندتا ضبط مکالمه نصب کردم هیچ کدومش مثل این خوب ضبط نمیکنه

یه نکته

اگر بتونید مثل اون برنامه ها نام مکالمات رو به اسم نام مخاطبین تماس ضبط کنید عالیه

و لیست لود فایلها ی ضبط شده رو بگذارید برای گوش کردن کاربر

برنامه رو کاملا توسعه بدید و بگذارید بازار

لینک به ارسال

یه مشکلی که تا بحال حل نشده

منشی تلفنی در اندرویده

میتونید چیزی شبیه اون بنویسید

که مثلا بعد 5 ثانیه خط وصل بشه پیامی رو پخش کنه بعد پیام شروع کنه به ضبط کردن

لینک به ارسال

سلام.این سورس با اندروید ۶ مشکل داره و صدای طرف مقابل رو خیلی بی کیفیت ضبط میکنه و اصلا شنیده نمیشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری