• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
  • 0
taha1371

سوال شخصی

سوال

سلام من  دیپلم انسانی دارم و میخوام برنامه نویسی اندروید انجام بدم که بهاش کسب درامد کنم و چنتا سوال خدمت دوستان دارم لطفا اساتید که تجربه دارن راهنمای کنید  

1 ار کجا شروع کنم (مهم)

2 به چه برنامه ای کار کنم که بشه همه کارا انجام بدی  و درامد رای داشته باشه 1-بیسیک4 اندروید    2-اندروید استدیو  3- اکلیپس 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

اگر نمی دونی از کجا شروع کنی از http://basic4x.ir/forum/44-آموزش-های-مبتدی/

و b4a  همه کار رو انجام می ده  نترس خودما اگر فکر می کردیم اون دو تا بهتره ( شاید بهتر باشه ولی سختر و کمتر منابع آموزشی داره) می رفتیم سراغ اونها الاف که نیستیم :ss:  :nyam2:

پسند شده توسط H@mid.RS

لینک به ارسال
  • 0

سلامو درود آقا طاها

توضیحات لازم رو سینا دادن

و چند نکته

خوب بیسیک فور اندروید یک خوبی که داره خیلی سرعت کد نویسی رو میبره بالا و کد کمتر و زبان برنامه نویسی قابل فهمی داره

شما بخوای کسب در آمد کنی و چیزی هم از برنامه نویسی یاد نداشته باشی برای اندروید بهترین برنامه پیشنهادی بیسیک فور اندروید هست

هیچ فرقی هم با بقیه برنامه ها نداره چون میشه تمام کتابخانه های برنامه های دیگرو به بیسیک فور ارندروید تبدیل کرد

شروع کنید جایی به مشکل خوردید مطرح کنید ما اینجا شما رو راهنمایی خواهیم کرد

موفق باشی

پسند شده توسط salmana، Sina، Ho3ien و 1 کاربر دیگر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری