• اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند

51 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 5 فروردین 1396 در 14:15، H@mid.RS گفته است :

درود بچه ها

چشم یه فرصت پیدا بشه تست میگیرم با ویدیو

این سورس برا مدیر قبلی انجمن بوده

درود. داداش پیگیر نشدین این موضوع رو؟

من خیلی نیاز ضروری دارم بهش کلا یه پروژه ام لنگ همین موضوعه

پسند شده توسط رضا صبوری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مدیر بخش php نیست فعلا :1f615:

باید صبر کنید تا بیاد قسمت php رو چک کنه

پسند شده توسط رضا صبوری

لینک به ارسال

درود 

دوستان دقت کنید که برای استفاده از هاست و موارد دیگه ، مثل استفاده از این سورس ، حتما باید از هاست پولی استفاده کنید ، هاست رایگان به نظرم اصلا جواب نمیده ، امتحان کردم و نشده .در خصوص php هم باید یکمی دانشمون رو ببریم بالا .مثالهای زیادی برای ارتباط با دیتابیس آنلاین هم وجود داره.متاسفانه بدلیل مشغله های موجود و سفر ، فعلا به سیستم دسترسی ندارم تا در اختیارتون قرار بدم . ولی بعدا حتما در این خصوص زیاد بحث خواهیم کرد.دوستانی هم که تونستند واس خودشون هاست اختصاصی و دامین تهیه کنند ، حتما این سورس رو رو هاست خودشون تست کنند تا به جواب برسند . فقط کافیه اطلاعات هاست خودشون رو قرار بدن و فایل php رو نیز در مسیر مناسب آپلود کنند . ایجاد دیتابیس هم در هاست کار خیلی راحتیه.

پسند شده توسط hocein و H@mid.RS

لینک به ارسال

درود به همه دوستان من سورس رو ویرایش کردم و مشکلات احتمالی رو رفع کردم و فقط منتظر مدیر php هستم و مسایل دیگه ربطی به کد نویسی بیسیک نداره

درصورت کامل شدن پروژه پست اول رو اپدیت میکنم

لینک به ارسال

درود

به زوری ورژن جدید این پروژه به پست اول اضافه میشه

لینک به ارسال

درود

ورژن 4 این سورس هم اکنون به پست اول اضافه شد

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط batman1
      با سلام.
      این سورس کد نرم افزاری اجرای دستورات صوتی هست.
      مثلا میگید وای فای خاموش،وای فای رو خاموش میکنه یا...
      هم به فارسی و هم به انگلیسی
      یکی دیگه از ویژگی هاش هم،اینه که میتونید با استفاده از گفتار،پیامک رو بنویسید و خیلی راحت برنامه اون رو به شماره دلخواهتون ارسال میکنه.
    • توسط mreza
      سلام
      ممنون میشم این کتابخونه رو از github برام رپ کنید. خییییییییییلی برام حیاتیه
      https://github.com/LukeDeighton/WheelView?utm_source=android-arsenal.com&utm_medium=referral&utm_campaign=780
    • توسط H@mid.RS
      6.80 full