رفتن به مطلب
بیسیک فور ایکس
  • اطلاعیه ها

• H@mid.RS

جذب نیرو   پنجشنبه, 10 فروردین 1396

درود به دوستان عزیز به چند نفر مدیر برای بخش های php و گرافیک نیازمندیم درصورت تمایل درخواست خود را در پیام خصوصی بفرستید  
    • H@mid.RS

تغییر نام کاربری   دوشنبه, 28 فروردین 1396

درود دوستانی که نام کاربری انها با ایمل شان یکی بود تغییر کرد مثلا نام کاربری sss@tmail.com به sss تغییر کرد دوستانی که مشکل ورود دارند @ به بعد را پاک کنند
    • H@mid.RS

کسب درآمد   پنجشنبه, 31 فروردین 1396

دوستانی که میخواهند با انجمن خودشون همکاری کنند و از محیط انجمن درآمد کسب کنند به بنده پیام خصوصی بفرستند
    • H@mid.RS

راه اندازی وبلاگ برای انجمن   دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396

درود به همه دوستان عزیز از این پس کاربران ویژه  - همکاران - و مدیران میتوانند در انجمن برای خود وبلاگ بسازند
  • 0
Farhad

دیتابیس

سوال

با سلام خسته نباشید من سه مشکل داشتم:

1- اولیش اینکه وقتی یک فایل دیتابیس رو بارگزاری می کنم فایل دارای اشکال باشد بعد از اصلاح همان فایل قبلی رو می خونه چطور رفع می شه؟؟؟

2- مشکل دوم اینکه وقتی می خواد متن ها رو و عکس ها رو بخونه ارورOut of Memory Error میده چطور می تونم حلش کنم؟؟؟

3-وقتی می خوام برنامه رو اجرا کنم کل متن و عکس ها نمیاد هر چی هم سایز اسکرول بالا می ره تغییری نمی کنه 

ببخشید که سئوال هام زیاد بود ممنون می شم پاسخ بدید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

Recommended Posts

• 0

سلام

مشکل اولتون برای اینه که فایل دیتابیس قبلی کپی شده و اگر فایل جدیدی موجود باشه با همون اسم ، دیگه کپی نمیشه

شما یه بار برنامه رو کلیر دیتا کنید ، یا یه بار از روی device خودتون حذفش کنید و باز نصب کنید

مشکل دومتون هم پیش میاد موقع استفاده از مولتی پنل که طبیعی هست و وقتی که تصاویرتون ، زیاد ، بزرگ و پرحجم میشن ، فورس با مضمونی که گفتید ، میگیرید

میتونید یه کد به منیفستتون اضافه کنید تا حافظه بیشتری رو بگیره برنامه یا سایز عکسا کم بشه

که منطقی نیست ، 

به نظرم بهترین راه استفاده از ریسایکلر ویو در اندروید استادیو(جاوا) یا استفاده از اریا لیست ویو ، در بیسیک هست

اریا لیست ویو رو میتونید از لینک زیر تهیه کنید(اگر از نظر مدیران ، تبلیغ هست و خلاف قوانین ، ویرایش کنن لطفا)

پیام مدیرارشدویرایش شد.

شما در ضمن میتونید از UltimateListView که در فروشگاه موجود میباشد برا لود کردن رکورد های میلیونی از دیتابیس بدون هنگ استفاده کنید.

مشکل سومتون رو هم که مدیریت فرمودن ، سورس بذارید ، بررسی میکنن دوستان

لینک به ارسال
  • 0

سلام با عرض پوزش می خواستم ببینم آیا امکان دارد آموزش کار با آریا لیست ویو و Ultimate List View را به صورت کامل قرار دهید یا اگر جایی آموزشی دارد لینک دهید و یک سئوال اگر از این دو کتابخانه استفاده کنم ایا چینش به هم می خورد؟؟؟با تشکر

لینک به ارسال
  • 0
در 8 ساعت قبل، Muhammad Syahrir گفته است :

can i get ultimate lisview library 

Hello . Request, in the right way and that, the library, the money and the store's site. In bringing up old threads do not strongly.

از ترنس لیت کمک گرفتما ، تگین کلاس گذاشتم :DD:

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.